Lietuvos plaukikai Europos čempionatą baigė rekordu

2015 12 07 8:48
LŽ archyvo nuotrauka

Sekmadienį Izraelyje baigėsi Europos plaukimo čempionatas trumpajame (25 m ilgio) baseine. Paskutinę varžybų dieną Lietuvos sportininkai plaukė dviejuose finaluose.

Šalies rekordą pagerino Lietuvos vyrų rinktinė (Danas Rapšys, Giedrius Titenis, Deividas Margevičius ir Mindaugas Sadauskas), – praneša Sportas.lt. Kombinuotos estafetės 4x50 m finale jie finišavo per 1 min. 33.93 sek. ir užėmė 6-ą vietą. Ansktesnis Lietuvos rekordas siekė 1 min. 34.35 sek.

Europos čempionais tapo italai, užfiksavę 1 min. 31.71 sek. laiką ir pagerinę čempionatų rekordą. Sidabras atiteko rusams (1:32.17), o bronza – baltarusiams (1:33.21).

Vyrų 100 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale čempionato atradimu tapęs M.Sadauskas užėmė 7-ą vietą. Lietuvis finišavo per 47.51 sek. Europos čempiono titulą iškovojo italas Marco Orsi (46.05).