Lietuvos plaukimo čempionas G. Titenis prestižiniame turnyre – šeštas

2014 06 12 11:11
Giedrius Titenis. Oresto Gurevičiaus (LŽ) nuotrauka

Kane (Prancūzija) surengtame prestižinių plaukimo varžybų "Mare Nostrum" (50 m ilgio baseine) antrame etape Lietuvos čempionas Giedrius Titenis plaukdamas 100 m krūtine finale užėmė šeštąją vietą.

Dvi dienas trunkančiame turnyre (birželio 11-12) Lietuvai atstovauja du plaukikai - G. Titenis ir Mindaugas Sadauskas.

100 m plaukimo krūtine kvalifikacijoje G.Titenis rezultatas buvo 1:01,51 (5 vieta tarp 58 rungties dalyvių), o finale jo laikas - 1:01,68. Rungtį laimėjo britas Rossas Murdochas (1:00,19), antras buvo jo tėvynainis Adamas Peaty (1:00,23), trečias - japonas Yasuhiro Koseki (1:00,36).

Vyrų 50 m laisvuoju stiliumi rungtyje M.Sadausko rezultatas buvo 23-ias (23,44 sek.) tarp 115 dalyvių. Finale triumfavo amerikietis Nathanas Adrianas (21,68 sek.), antras finišavo prancūzas Florent'as Manaudou (22,00 sek.), trečias - JAV plaukikas Anthony'is Ervinas (22,21 sek.).

Šiandien G. Titenis varžysis 50 m krūtine rungtyje, o M.Sadauskas - 100 m laisvuoju stiliumi ir 50 m peteliške.

Paskutinis, trečiasis, šių varžybų etapas vyks birželio 14-15 d. Barselonoje (Ispanija).