Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybose dominavo baltarusiai

2014 11 23 17:26
Giedrius Titenis. Oresto Gurevičiaus (LŽ) nuotrauka

Šeštadienį Anykščiuose baigėsi Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos, kuriose daugiausiai medalių iškovojo Baltarusijos rinktinės nariai, besiruošiantys artėjančioms planetos pirmenybėms, praneša Sportas.lt

Baltarusijos rinktinė iškovojo net 37 medalius (20 aukso, 11 sidabro, 6 bronzos), o dukart Londono olimpiados vicečempionė Aleksandra Herasimenia užfiksavo geriausią rezultatą pagal FINA reitingo taškus (100 m plaukimas laisvuoju stiliumi 53.96 sek., 844 tšk.).

Tris aukso medalius iškovojo vienas geriausių jaunosios kartos Lietuvos plaukikų Danas Rapšys, laimėjęs 100 m plaukimą laisvuoju stiliumi (48.92), 100 m plaukimą peteliške (52.44) bei 100 m kompleksiniame plaukime (54.24). Beje, lietuvio rezultatas pastarojoje rungtyje buvo įvertintas net 817 taškų ir buvo geriausias tarp vyrų.

Dvi pergales iškovojo ir šių metų Europos čempionate sužibėjęs Giedrius Titenis, kuris buvo nepralenkiamas 50 m (27.71) ir 100 m (1:00.33) plaukime krūtine.

Pasaulio plaukimo čempionatas trumpajame (25 m ilgio) baseine jau gruodžio 3-7 dienomis vyks Dohoje (Kataras).