Lietuvos rinktinė tapo autsaidere

2008 04 15 0:00

Dviem triuškinamais pralaimėjimais bendru rezultatu 0:11 pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės varžybas Japonijoje pradėję mūsų šalies ledo ritulininkai įsitvirtino paskutinėje lentelės vietoje.

Pirmąsias čempionato rungtynes Osakoje mūsiškiai sekmadienį 0:5 (0:4, 0:0, 0:1) pralaimėjo šeimininkams japonams, o vakar 0:6 (0:2, 0:2, 0:2) turėjo pripažinti ir Vengrijos rinktinės pranašumą.

Šiandien čempionate poilsio diena, o rytoj lietuviai žais su Ukrainos komanda, kuri pirmadienį 3:1 (0:0, 2:1, 1:0) įveikė Estijos ledo ritulininkus. Po dviejų dienų pirmauja Ukrainos ir Vengrijos komandos. Jos iškovojo po dvi pergales. Vengrai pirmą dieną 5:3 (2:1, 1:2, 2:0) šventė pergalę prieš estus, ukrainiečiai 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) nugalėjo Kroatijos ledo ritulininkus.

Per abejas rungtynes mūsiškiai daugumą įvarčių praleido žaisdami mažos sudėties. Per rungtynes su japonais trys pirmieji įvarčiai krito lietuviams rungtyniaujant keturiems prieš penkis. Per vakarykštę dvikovą vengrai taip pelnė pirmuosius tris įvarčius.

Japonai į mūsiškių vartus smūgiavo 31 kartą, lietuviai - 19 (baudos minutės atitinkamai 14 ir 34). Per dvikovą su vengrais mūsiškiai į vartus smūgiavo 22 kartus, varžovai - 44 (baudos minutės 30 ir 14).