"Lietuvos rytas" pralaimėjo "Donetskui"

2013 03 10 18:10

Vilniaus „Lietuvos ryto“ (8-9) komanda du su pusė kėlinio lygiai kovėsi su varžovais, tačiau subyrėjo per penkias minutes ir VTB Vieningoje lygoje sukomplikavo savo padėtį turnyro lentelėje.

Dariaus Maskoliūno treniruojama ekipa išvykoje 79:95 (17:21, 18:22, 18:28, 26:24) neprilygo Donecko „Donetsk“ (8-9) klubui su Dariumi Songaila ir patyrė trečią nesėkmę iš eilės.

Po šio pralaimėjimo, vilniečiams norint patekti į kitą etapą, reikia ne tik patiems nukauti Talino „Kalev/Cramo“ krepšininkus, bet ir sulaukti „Astana“ arba „Donetsk“ nesėkmių kitame ture.

Paskutines reguliariojo sezono rungtynes „Lietuvos rytas“ namuose žais su Mariupolio „Azovmaš“ klubu, o „Donetsk“ taip pat savo aikštėje susigrums su Sankt Peterburgo „Spartak“ žaidėjais.

Įpusėjus trečiajam kėliniui skirtumas tarp komandų tebuvo minimalus ir niekas net negalėjo pagalvoti apie sutriuškinimą (52:51). Visgi šeimininkai šovė į priekį 19:2 (71:53, 29-ąją min.). Šio deficito „Lietuvos rytui“ panaikinti nepavyko.

Songaila per 25 minutes pelnė 9 taškus (3/10 dvitaškių, 3/3 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 1 sykį suklydo, 3 kartus prasižengė bei surinko 7 naudingumo balus.

„Donetsk“: D'oras Fischeris 21 (8 atk. kam., 7 rez. perd., 10/11 dvit.), Curtis Millage'as 15, Maksimas Pustozvonovas 11, Vojdanas Stojanovski 10, Ramelas Curry 10, Darius Songaila 9 (7 atk. kam.).

„Lietuvos rytas“: Janis Blūmas 12 (4/5 trit.), Steponas Babrauskas 11, Renaldas Seibutis 10, Patrickas O'Bryantas 9, Mindaugas Katelynas 8, Dejanas Ivanovas 8.

Pirmąjį tarpusavio susitikimą Vilniuje 99:97 laimėjo šeimininkai.