„Lietuvos ryto“ snaiperiai sušaudė „Kalev/Cramo“ ekipą

2013 02 11 9:01
Scanpix nuotr.

Janis Blūmas, Eimantas Bendžius, Nemanja Nedovičius kartu sudėjus pataikė 14 tritaškių, o jų vedama Vilniaus „Lietuvos ryto“ (8-6) komanda pratęsė pergalių seriją VTB Vieningoje lygoje.

Dariaus Maskoliūno auklėtiniai A grupės rungtynėse namuose 95:73 (11:16, 20:18, 35:18, 29:21) sutriuškino Talino „Kalev/Cramo“ (3-11) klubą bei iškovojo trečią pergalę iš eilės.

Per pirmą mačo pusę „Lietuvos ryto“ lyderis Renaldas Seibutis nebuvo pelnęs nė taško. Tai simboliškai atvaizdavo ir Vilniaus komandos žaidimą, kuri per pirmas 20 minučių sukrapštė tik 31 tašką.

Grįžę po ilgosios pertraukos vilniečiai kaip reikiant kibo į atlapus estams – neleido varžovams net keturias minutes pelnyti nė taško, o patys spurtavo 14:0 bei susikrovė dviženklį pranašumą (45:34).

Šeimininkai dar labiau atitrūko, kuomet pasitelkė savo toliašaudę artileriją. Trys iš eilės Bendžiaus tritaškiai trečiame kėlinyje leido „Lietuvos rytui“ susikrauti triuškinamą persvarą ir be įtampos pabaigti susitikimą.

Daugiau nei pusę taškų nugalėtojams pelnė nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilę krepšininkai (58), kuomet varžovų gretose ne starto penketo nariai surinko 32 taškus.

Neseniai „Lietuvos ryto“ komandą papildę Patrickas O'Bryantas, Miltas Palacio ir Tomislavas Zubčičius kartu sudėjus pelnė vos 10 taškų, nors žaidė net 55 minutes.

„Lietuvos rytas“ pataikė 14 tritaškių iš 28 bandymų (50 proc.). Praėjusią savaitę Lietuvos vicečempionai sumetė net 17 tritaškių ir taip pagerino VTB Vieningosios lygos rekordą.

Be Blūmo, Bendžiaus ir Nedovičiaus nė vienas krepšininkas nugalėtojų gretose nepataikė tritaškio bei prametė 10 metimų iš eilės.

„Lietuvos rytas“: Janis Blūmas 19 (6/9 trit.), Nemanja Nedovičius 19 (3/3 trit.), Eimantas Bendžius 17 (5/6 trit.), Dejanas Ivanovas 12 (9 atk. kam.), Renaldas Seibutis 12.

„Kalev/Cramo“: Gary Wilkinsonas 19, Armandas Škėlė 16 (7 kld.), Bamba Fallas 10 (8 atk. kam.), Frankas Elegaras 10.

Pirmąjį tarpusavio susitikimą Taline 73:60 laimėjo „Lietuvos rytas“.

Kitas rungtynes „Lietuvos rytas“ išvykoje žais su Zgoželeco „Turow“ ekipa, o „Kalev/Cramo“ savo aikštėje susitiks su Rimo Kurtinaičio treniruojama Maskvos srities „Chimki“ komanda.