Lietuvos stalo tenisininkės – F grupės nugalėtojos

2014 05 01 15:36
R.Paškauskienė AFP/Scanpix nuotrauka

Japonijos sostinėje Tokijuje vykstančių pasaulio stalo teniso komandinių pirmenybių antrame pagal pajėgumą divizione žaidžianti Lietuvos moterų rinktinė F grupėje užėmė pirmąją vietą ir atkrinatmosiose varžybose kovos dėl 25-36 vietų.

Paskutinį šešių komandų F grupės mačą su Kolumbijos rinktine lietuvės ketvirtadienį laimėjo 3:1. Eglė Stuckytė 2:3 (11:9, 8:11, 8:11, 11:8, 11:13) neatsilaikė prieš Paulą Mediną, Lietuvos ekipos lyderė Rūta Paškauskienė 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) įveikė Lady Ruano, Lietuvos čempionė Ieva Venslavičiūtė 3:0 (11:5, 11:5, 11:9) nugalėjo Cory Tellez, R.Paškauskienė 3:0 (11:8, 11:1, 11:3) šventė pergalę prieš P.Mediną.

Mūsų moterų rinktinė grupėje patyrė tik vieną nesėkmę (1:3 pralaimėjo Malaizijai) ir, surinkusi 9 taškus, užėmė pirmąją vietą. Lietuvės vienodu rezultatu 3:1 nugalėjo Izraelį, Velsą, Angliją ir Kolumbiją. Taip pat 9 taškus surinkusi Anglijos ekipa liko antra, o trečiąją vietą užėmė Malaizija (8 taškai). Šios trys komandos atkrintamosiose varžybose vieno minuso sistema kovos dėl 25-36 pozicijų. Dvi geriausiai pasirodžiusios rinktinės pelnys teisę žaisti elitiniame divizione.

F grupėje 3-6 vietas užėmusios ekipos tęs kovą dėl 37-48 vietų.