Lietuvos tenisininkės iškopė į pusfinalį

2015 04 16 18:21
Akvilė Paražinskaitė svariai prisidėjo prie pergalės prieš Kipro atstoves. LŽ archyvo nuotrauka

Po lengvos pergalės prieš Islandijos tenisininkes ketvirtadienį Lietuvos moterų rinktinė po atkaklios kovos nugalėjo Kipro atstoves.

Juodkalnijoje vykstančių moterų teniso Federacijos taurės III grupės Europos-Afrikos zonos varžybų mačą su Kipro atstovėmis lietuvės laimėjo 2:1 ir pateko į pusfinalį.

28-erių metų Lina Stančiūtė 2:6, 4:6 pralaimėjo Elizai Omirou, 18-metė Akvilė Paražinskaitė 6:4, 6:2 įveikė Mariją Siopachą, o lemiamame dvejetų susitikime L. Stančiūtė ir A. Paražinskaitė 7:6 (7:5), 6:4 nugalėjo E. Omirou bei M. Siopachos duetą. Dėl vietos II grupėje lietuvės kovos su stipriausia D grupės komanda Moldova.