LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATATRASA
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIA

Lietuvos tenisininkių pergalės Italijoje

Justina Mikulskytė "Facebook" nuotrauka

Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė Justina Mikulskytė (ITF 88) iškovojo puikią pergalę pirmame Milane (Italija) vykstančio ITF jaunių A kategorijos turnyro “Trofeo Bonfiglio” rate. Šiandien lietuvė 2:6 6:3 6:4 įveikė perpektyviausią Latvijos tenisininkę Jeleną Ostapenko (ITF 42).

Šešiolikmetė J. Ostapenko šių metų balandžio mėnesį laimėjo tris ITF moterų turnyrus ir šiuo metu užimą 505-ą WTA reitingo vietą.

Pirmą “Trofeo Bonfiglio” merginų vienetų turnyro ratą sėkmingai įveikė ir Akvilė Paražinskaitė (ITF 38). “Balžekas Tennis School” sportininkė pirmame varžybų rate 6:2 7:6(5) įveikė penkiolikmetę rusę Liudmilą Samsonovą (ITF 456).