Lietuvos tenisininkių pergalės Italijoje

2014 05 20 14:33
Justina Mikulskytė "Facebook" nuotrauka

Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė Justina Mikulskytė (ITF 88) iškovojo puikią pergalę pirmame Milane (Italija) vykstančio ITF jaunių A kategorijos turnyro “Trofeo Bonfiglio” rate. Šiandien lietuvė 2:6 6:3 6:4 įveikė perpektyviausią Latvijos tenisininkę Jeleną Ostapenko (ITF 42).

Šešiolikmetė J. Ostapenko šių metų balandžio mėnesį laimėjo tris ITF moterų turnyrus ir šiuo metu užimą 505-ą WTA reitingo vietą.

Pirmą “Trofeo Bonfiglio” merginų vienetų turnyro ratą sėkmingai įveikė ir Akvilė Paražinskaitė (ITF 38). “Balžekas Tennis School” sportininkė pirmame varžybų rate 6:2 7:6(5) įveikė penkiolikmetę rusę Liudmilą Samsonovą (ITF 456).