LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISŠEIMA IR SVEIKATAŠVIETIMAS
ŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

Lietuvos vaikinų rinktinė pateko į Europos čempionato pusfinalį

2017 08 04 21:29

Lietuvos vaikinų (U18) rinktinė toliau pergalingai žygiuoja Europos čempionate. Gedimino Petrausko auklėtiniai rezultatu 72:60 (23:14, 19:16, 14:18, 16:12) įveikė Italijos rinktinę ir pateko į Europos čempionato pusfinalį.

Susitikimas prasidėjo atkakliai, tačiau geriau pirmojo kėlinio pabaigą sužaidę lietuviai įsiveržė į priekį 23:14. Antrajame ketvirtyje lietuviai dar labiau padidino savo pranašumą ir po pirmosios rungtynių pusės jau pirmavo 42:30. Po ilgosios pertraukos grįžę italai pagerino savo žaidimą, tačiau po atkaklios kovos rezultatu 72:60 Lietuvos rinktinė sugebėjo išplėšti pergalę

LIETUVA U18: I. Sargiūnas 18 tšk., E. Venskus 17 tšk., A. Velička 12 tšk. (13 atk. k.,11 rez. p.)

ITALIJA U18:M. Ebeling 13 tšk., F. Bonacini 12 tšk., A. Pajola 10 tšk.

Lietuvos aštuoniolikmečių vaikinų rinktinė pusfinalio rungtynes žais šeštadienį, 21:15 val.