Lietuvos vyrų plaukimo rinktinė finišavo penkta

2016 05 22 19:40
Danas Rapšys. Reuters/Scanpix nuotrauka

Londone sekmadienį baigėsi Europos plaukimo čempionatas ilgajame (50 m) baseine. Paskutinę čempionato dieną finale plaukė Lietuvos vyrų rinktinė, kuri kombinuotoje estafetėje 4x100 m užėmė penktą vietą.

Kaip praneša portalas Sportas.lt, nugara plaukęs Danas Rapšys savo etapą baigė antras, vėliau krūtine plaukęs Giedrius Titenis trumpam tapo lyderiu, kol jo neaplenkė Didžiosios Britanijos plaukimo žvaigždė Adamas Peaty. Peteliške plaukęs Deividas Margevičius nukrito į šeštą vietą, o vėliau lietuvių padėties nepagerino ir laisvuoju stiliumi plaukęs Simonas Bilis.

Lietuviai distanciją įveikė per 3 min. 35.31 sek. ir finišavo šešti. Tiesa, po italų diskvalifikacijos lietuviai pakilo į penktą poziciją. Iki Lietuvos rekordo mūsiškiams pritrūko viso labo 0.01 sek.

Nugalėtojais tapo britai, finišavę per 3 min. 32.15 sek. Antri liko prancūzai (3:33.89), o bronzą iškovojo vengrai (3:34.12).

Lietuvos vyrų plaukimo rinktinė jau yra iškovojusi vietą Rio de Žaneiro olimpiadoje, rašo Sportas.lt