Liko be titulo, bet grįžta ne tuščiomis

2009 09 21 0:00
Šį sezoną R.Paškauskienė pelnė Europos čempionatų medalius visose trijose kategorijose.

Štutgarte (Vokietija) surengtų Europos stalo teniso pirmenybių vienetų varžybose Rūtai Paškauskienei nepavyko apginti čempionės titulo, tačiau namo ji grįžta ne tuščiomis - su dviem bronzos medaliais.

Geriausia mūsų šalies tenisininkė 32-ejų kaunietė R.Paškauskienė (36 vieta pasaulyje) sekmadienį pusfinalyje 2:4 (11:13, 11:3, 9:11, 3:11, 16:14, 9:11) pralaimėjo aštuoniolikmetei Europos jaunių čempionei iš Ukrainos Margaritai Pesockai ir pelnė bronzą. Čempionės titulą iškovojo Vokietijai atstovaujanti kinė Wu Jiaduo.

Tai buvo jau antras Rūtos bronzos medalis šiame čempionate. Šeštadienį lietuvė poroje su ruse Oksana Fadejeva pusfinalyje 2:4 (11:6, 9:11, 7:11, 8:11, 11:8, 14:16) nusileido rumunėms Elizabetai Samarai bei Danielai Didean ir laimėjo pirmąjį bronzos medalį Štutgarte.

Šį sezoną R.Paškauskienė iškovojo medalius visose kategorijose. Be jau minėtų, Rūta prieš dvi savaites Serbijoje poroje su serbu Aleksandru Karakaševičiumi, finale 4:1 (3:11, 11:7, 11:3, 11:4, 11:8) nugalėjo baltarusius Viktoriją Pavlovič bei Jevgenijų Čečetiną ir apgynė Senojo žemyno čempionų titulą. Tai buvo ketvirtasis šio dueto aukso medalis Europos čempionatų mišrių dvejetų varžybose.