Londone baigėsi B grupės varžybos

2014 11 13 18:57
Japonas Kei Nishikori ketvirtadienį Londone iškovojo antrą pergalę. AFP/Scanpix nuotrauka

Septintas skirstytas kanadietis Milošas Raoničius per antro turo akistatą su škotu Andy Murray pasitempė keturgalvį šlaunies raumenį ir anksčiau laiko baigė pasirodymą Londone. Jo vietą užėmė pirmas atsarginis tenisininkas – dešimtąją vietą ATP reitinge užimantis ispanas Davidas Ferreras – ir ketvirtadienį susikovė su vieną pergalę turėjusiu japonu Kei Nishikori. Sėkmė buvo pastarojo pusėje. Japonas ispaną nugalėjo 4:6, 6:4, 6:1.

B grupės varžybos vėlų ketvirtadienio vakarą baigsis šveicaro Roger Federerio (2 pergalės) ir A. Murray (1/1) akistata. R. Federeris po K. Nishikori jau yra užsitikrinęs kelialapį į turnyro pusfinalį.