LRT rankinio taurės turnyro vyrų finalo nugalėtojai - Vilniau "Šviesa"

2013 03 11 12:34
moterurankinis.lt nuotrauka

Kauno sporto halėje paaiškėjo 52-ojo LRT rankinio taurės turnyro vyrų turnyro nugalėtojai bei tradicinio trofėjaus savininkai. Finale dėl garbingo prizo kovėsi Vilniaus „Šviesos“ ir Kauno „Granito-Gajos-Kario“ kolektyvai. Rungtynes rezultatu 29:22(10:13) laimėjo „Šviesa“ ir iškovojo Lietuvos radijo ir televizijos įsteigtą rankinio taurę.

Beje, rankinio taurę vilniečiai buvę laimėję ir praėjusiais metais, finale minimaliu skirtumu27:26(12:13)taip pat nugalę „Granitą-Gają-Karį“.

Nugalėtojams 10 įvarčių pelnė Vaidas Trainavičius, 8 – Tomas Bernatavičius. Kauniečiams 8 taiklius metimus atliko Lukas Feoktistovas, 5 – Robertas Švedas, 4 – Andrius Šarkus.

Teisėjai: V.Liachovičius-V.Gecevičius

Inspektorius: T.Jansonas

Įvarčiai:Vaidas Trainavičius 10, Tomas Bernatavičius 8, Skirmantas Plėta 3, Valdas Drabavičius 3, Domantas Čiuplinskas 2, Mindaugas Sukackas 2/2, Audrius Diržinauskis 1(Šviesa);

Lukas Feoktistovas 8, Robertas Švedas 5/1, Andrius Šarkus 4, Valdas Jarukas 3, Mindaugas Urbonas 1, Algirdas Lazauskas 1(Granitas-Gaja-Karys).

2min.:Domantas Čiuplinskas 2+2+2(Šviesa);

Mindaugas Urbonas 2, Valdas Jarukas 2, Paulius Zeringis 2, Lukas Feoktistovas 2(Granitas-Gaja-Karys).

7m.:3/2(Šviesa); 2/1(Granitas-Gaja-Karys).