LSKL čempionai nesunkiai iškopė į pusfinalį

2008 04 09 0:00

Po atsakomųjų Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) ketvirtfinalio rungtynių paaiškėjo du finalo ketverto dalyviai.

Čempionės titulą ginanti Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) komanda išvykoje 76:54 antrąkart įveikė Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) krepšininkus ir, laimėjusi seriją 2:0, pateko į LSKL finalo ketverto varžybas. Pirmą susitikimą Kaune VDU laimėjo 91:80.

Prie antros pergalės daugiausiai prisidėjo Gintaras Leonavičius (17 tšk.), Povilas Butkevičius (16) ir Tomas Rakauskas (14). Iš VGTU geriausiai sekėsi Mindaugui Norkui ir Vitalijui Lukšai (10 atk. kam.). Jie pelnė po 12 taškų.

Tarp keturių pajėgiausių LSKL komandų taip pat pateko ir Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) ekipa. Ji per atsakomąją dvikovą svečiuose 87:68 įveikė Vilniaus pedagoginio universiteto (VPU) žaidėjus, tarp kurių rungtyniavo ir būrys "Sakalų" krepšininkų.

LKKA komandoje labiausiai pasižymėjo Artūras Milaknis - 27 tšk. (3-7/14) ir Vidmantas Užkuraitis - 21 (6 rez. perd.). Sostinės ekipai daugiausia taškų - 24 - pelnė "Sakalų" lyderis Justas Sinica (3-5/9).

Mykolo Romerio universiteto (MRU) krepšininkai namie tik po pratęsimo šventė pergalę 105:95 prieš Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkus ir išlygino ketvirtfinalio serijos iki dviejų pergalių rezultatą 1:1.

Šeimininkai išplėšė pratęsimą itin sudėtingu ir tolimu Alano Dzeranovo (91:91) tritaškiu paskutinę sekundę. Papildomą rungtynių dalį sėkmingiau pradėjo MRU. Ji išsiveržė į priekį 97:93. Teisininkai atrodė išlaikę daugiau jėgų ir po A.Labucko dvitaškio susikrovė jau 7 taškų persvarą (101:94).

Iš nugalėtojų geriausiai sekėsi Alanui Dzeranovui (23 tšk. ir 9 atk. kam.), Arnui Labuckui (10 atk. kam.) ir Pauliui Parachomikui, kurių sąskaitose - po 17 taškų. KU komandoje rezultatyviausiai žaidė Marius Kasiulevičius - 23 tšk. ir Remigijus Trakimas - 22 tšk. ir 10 atk. kam. Pirmą susitikimą uostamiestyje po dviejų pratęsimų 117:112 buvo laimėję klaipėdiečiai.

Per ketvirtas ketvirtfinalio rungtynes Lietuvos žemės ūkio universiteto (LŽŪU) krepšininkai namie 62:59 įveikė Kauno technologijos universiteto (KTU) ekipą, atsirevanšavo už nesėkmę per pirmas rungtynes ir išlygino serijos rezultatą 1:1.