LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

M. Echodo vedamas „Lietuvos rytas“ nugalėjo „Dzūkiją“

2017 09 30 19:18
lkl.lt nuotrauka

Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę „Betsafe-LKL“ čempionate.Trečiajame kėlinyje 17 taškų persvarą susikrovę Rimo Kurtinaičio auklėtiniai 78:54 įveikė Alytaus „Dzūkiją“, kuriai tai buvo jau trečioji nesėkmė.

„Lietuvos rytą“ į pergalę vedė naudingiausiu rungtynių žaidėju tapęs Martynas Echodas , kuris pelnė 18 taškų, atkovojo 14 kamuolių ir surinko 25 naudingumo balus.

Vilniečių ekipoje Travisas Petersonas pelnė 12 taškų ir atkovojo 9 kamuolius, Robertas Carteris įmetė 11 taškų, Christopheris Krameris surinko 9 taškus ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Dzūkijos“ gretose rezultatyvumu išsiskyrė Katinas Reinhardtas, pelnęs 11 taškų ir atkovojęs 6 kamuolius. Po 8 taškus pridėjo Paulius Petrilevičius ir Anatolijus Kaširovas.

Sužaidus kiek mažiau nei 4 minutes pirmajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ jau turėjo dviženklį pranašumą (14:4).

Antrajame kėlinyje „Dzūkija“ priartėjo iki 5 taškų (25:30), o po pirmosios rungtynių dalies komandas skyrė 7 taškai (34:27).

„Pradėjome rungtynes gerai, tačiau paskui truputį sustojom,– kalbėjo „Lietuvos ryto“ vidurio puolėjas M. Echodas. Tikrai padarėme daug klaidų, puolime turėjome žaisti užtikrinčiau.“

Vos prasidėjus trečiajam ketvirčiui vilniečiai susikrovė 17 taškų persvarą (46:29).

Per paskutiniąsias 10 minučių skirtumas dar labiau padidėjo ir pergalę šventė „Lietuvos rytas“ (78:54).

„Lietuvos rytas“ kol kas vertėsi be dviejų naujokų – Louko Mavrokefelidžio ir Egidijaus Mockevičiaus. Graikas debiutuoti turėtų ketvirtadienio rungtynėse išvykoje su Prienų-Birštono „Vytauto“ komanda. O E. Mockevičius medikų teigimu žaisti galės tik gruodžio mėnesį.