M.Šarapova - finale

2013 06 07 6:31
M.Šarapova. AFP/Scanpix nuotrauka

Paryžiuje vykstančio antrojo šių metų Didžiojo kirčio serijos teniso turnyro – atvirojo Prancūzijos čempionato ant grunto dangos moterų varžybų pusfinalyje titulą ginanti rusė Marija Šarapova (2) vakar 6:1, 2:6, 6:4 nugalėjo baltarusę Viktoriją Azarenką (3) ir rytoj finale stos priešais amerikietę Sereną Williams (1), 6:0, 6:1 įveikusią italę Sarą Errani (5).

Šiandien numatyti vyrų turnyro pusfinaliai: pirmoji pasaulio raketė serbas Novakas Džokovičius susikaus su aštuntojo titulo šiame turnyre siekinačiu čempiono vardą ginančiu ispanu Rafaeliu Nadaliu (3), kito ispano Davido Ferrero (4) varžovas opusfinalyje bus prancūzas Jo Wilfriedas Tsonga (6). Pirmieji Prancūzijos čempionų vardus šiemet iškovojo Čekijos tenisininkai Lucie Hradečka ir Františekas Čermakas, jie mišrių dvejetų finale 1:6, 6:4, 10:6 įveikė Prancūzijai atstovaujančią Kristiną Mladenovič ir kanadietį Danielį Nestorą. Čempionams atiteko 105 tūkst. Eurų čekis, o pralaimėjusiesiems – 53 tūkstančiai..