M.Stankevičius įtvirtino "Sampdoria" pergalę

2009 01 30 0:00
Veržlumu pasižymintis M.Stankevičius (kairėje) draskė "Lazio" gynybą.

Italijos elitinės futbolo lygos Serie A pirmenybėse blykstelėjo Lietuvos rinktinės gynėjas Marius Stankevičius.

Per Italijos čempionato 21-ojo turo rungtynes Genujos "Sampdoria" komanda užvakar namie 3:1 (1:1) pranoko Romos "Lazio" ekipą, o šeimininkų pergalę įtvirtino lietuvio įvartis.

Visą susitikimą žaidęs M.Stankevičius pasižymėjo 55-ąją rungtynių minutę, padidinęs šeimininkų persvarą - 3:1. Po Antonio Cassano kampinio smūgio legionierius iš Lietuvos užtikrintai mušė į vartus galva iš 7 metrų atstumo. Tai buvo antrasis jo įvartis šiame Italijos čempionate. Be to, M.Stankevičius pasižymėjo ir ne tik teigiamai - 80-ąją mačo minutę jam parodyta geltona kortelė.

Genujos komandai įvarčių dar pelnė Gennaro Delvecchio (13 min.) ir A.Cassano (51 min.), o 64 min. Claudio Bellucci nepasinaudojo 11 metrų baudiniu. "Lazio" gretose pasižymėjo Tommaso Rocchi (30 min.).

Po pergalės "Sampdoria" turi 23 taškus ir dvidešimties komandų turnyre pakilo į 15 vietą. "Lazio" klubas (31 tšk.) tebėra dešimtojoje pozicijoje.

Serie A lyderis išlieka titulą ginantis Milano "Inter" klubas (49 tšk.), svečiuose 2:0 nugalėjęs "Catania" ekipą. Šešiais taškais atsilieka Turino "Juventus" vienuolikė, kuri išvykoje 1:2 nusileido "Udinese" futbolininkams. Trečiojoje pozicijoje, turėdamas 41 tašką, žengia "AC Milan" klubas, savo aikštėje susitikimą su "Genoa" ekipa baigęs lygiosiomis 1:1. Šiose rungtynėse Milano komandai įvartį pelnė jos debiutantas garsusis anglas Davidas Beckhamas.