Majamio laureatai

2013 04 02 7:58
Po triumfo Majamyje A.Murray ATP klasifikacijoje pakilo į antrąją vietą./AFP/Scanpix nuotrauka

Majamyje (JAV) pasibaigusiame "World Tour Masters 1000" serijos turyre "Sony Open Tennis" triumfavo amerikietė Serena Williams ir škotas Andy Murray.

Vyrų varžybų, kurių pagrindinis prizas - 719 160 JAV dolerių čekis ir 1000 ATP taškų, nugalėtoju tapo 25-erių škotas A.Murray. Jis finale 2:6, 6:4, 7:6 (7:1) nugalėjo ispaną Davidą Ferrerą. Po šios pergalės Londono olimpiados čempionas A.Murray ATP klasifikacijoje iš antrosios pozicijos išstūmė 31-erių šveicarą Roger Federerį. Moterų varžybas laimėjo Majamyje šeštą kartą per karjerą triumfavusi amerikietė S.Williams. Ji finale 4:6, 6:3, 6:0 įveikė rusę Mariją Šarapovą. Pirmoji planetos raketė 31-erių S.Williams kartu su pagrindiniu prizu pelnė 724 tūkst. JAV dolerių čekį ir 1000 WTA taškų. 25-erių M.Šarapova tenkinosi 353 200 dolerių ir 700 WTA taškų.