Maratoną R. Kančys įveikė 75-as, V. Dopolskas – 111-as

2016 08 21 18:00
Vytauto Dranginio nuotrauka

Maratono varžybose dalyvavo du lietuviai. Remigijus Kančys finišavo 75-as, o Valdas Dopolskas – 111-as.

42 km 195 m bandė įveikė 155 bėgikai. Keturiolika iš jų finišo linijos nekirto. R. Kančys finišavo per 2 val. 21:10 min. ir užėmė 75-ąją vietą, nuo lyderio atsilikęs 12 minučių. V. Dopolskas – per 2:28,21 val. ir liko 111-as. Abiem Lietuvos maratonininkams tai buvo olimpinis debiutas.

Olimpiniu čempionu tapo 31-erių Kenijos bėgikas Eliudas Kipchoge, atbėgęs per 2 val. ir 8:44 min. Sidabrą iškovojo Etiopijos atstovas Feyisa Lilesa (2:09,54), bronzą – amerikietis Galenas Ruppas (2:10,05).