Medalius dalijosi slidininkai

2015 01 06 6:00

Ignalinoje vyko Lietuvos slidinėjimo čempionatas. Pirmąją dieną vyrų grupėje 7,5 km distancijoje klasikiniu stiliumi nugalėjo Modestas Vaičiulis, trasą įveikęs per 21 minutę 15 sekundžių.

Sidabras atiteko Lukui Jakeliūnui, bronza – Tautvydui Stroliai. Moterų grupėje čempione tapo Neda Bukovskytė. Ji 5 km klasikiniu stiliumi nušliuožė per 18 min. 20,3 sek. Sidabras įteiktas Silvijai Adomonytei, o trečia liko Ugnė Kastanauskaitė. Antrą varžybų dieną 10 km nuotolyje laisvuoju stiliumi vyrų grupėje triumfavo puikiai palankią starto poziciją išnaudojęs L. Jakeliūnas. Jis sugaišo 23 min. 53,8 sek. ir 29,6 sek. aplenkė išvakarėse auksą iškovojusį M. Vaičiulį. Bronza atiteko Marijui Butrimavičiui. Moterų grupėje vėl stipriausia buvo N. Bukovskytė, 7,5 km nuotolį laisvuoju stiliumi įveikusi per 21 min. 46,0 sek. Antra liko U. Kastanauskaitė, trečia – S. Adomonytė. Po šių startų Lietuvos slidinėjimo rinktinė toliau ruošiasi pasaulio čempionatui Švedijoje bei olimpiniam festivaliui Lichtenšteine.