Merginos neprilygo varžovėms

2006 07 10 0:00

Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) merginų krepšinio rinktinė Druskininkuose vykstančias Europos čempionato B diviziono varžybas pradėjo nesėkmingai. Per pirmąsias Europos pirmenybių rungtynes B grupėje žaidžiančios lietuvaitės 56:58 nusileido slovakėms, o antrąjį mačą Lietuvos rinktinė 68:74 pralaimėjo bendraamžėms iš Olandijos.

Europos čempionatą pradėti pergalingai Lietuvos rinktinei sukliudė klaidos. Per rungtynes su Slovakijos ekipa šeimininkės prarado net 33 kamuolius.

"Jeigu ne klaidos, pergalė būtų buvusi mūsų kišenėje", - po rungtynių tvirtino vyriausioji Lietuvos rinktinės trenerė Rasa Kreivytė. Jos auklėtinės per antrąjį mačą su olandėmis prarastų kamuolių skaičių sumažino net tris kartus - Lietuvos rinktinė olandėms padovanojo vos 11 kamuolių, bet nugalėti lietuvaitėms sukliudė prastas taiklumas. Jos pataikė tik 37 proc. dvitaškių ir 30 proc. tritaškių, o Olandijos rinktinėje šie rodikliai buvo atitinkamai 51,5 ir 39,3 procento.

Trečiąsias Europos čempionato rungtynes Lietuvos rinktinė vakar vakare žaidė su Portugalijos komanda.

Čempionato švieslentė

Penktadienis, liepos 7 diena

LIETUVA - SLOVAKIJA 56:58. Kėliniai: 14:20, 16:13, 12:16, 14:9. Lietuva: Jasiunskaitė 10, G.Petronytė 9 (8 atk. k.), Morkūnaitė 8, Kontautaitė (9 kl.) 7, Kalnutytė 7, Rakutytė 6, Lukšytė 5, Bungaitė 2, Šulskytė 2. ŠVEICARIJA - BALTARUSIJA 53:78, DIDŽIOJI BRITANIJA - AIRIJA 57:24, ŠVEDIJA - OLANDIJA 45:72, SERBIJA IR JUODKALNIJA - SLOVĖNIJA 67:44.

Šeštadienis, liepos 8 diena

OLANDIJA - LIETUVA 68:74. Kėliniai: 17:29, 15:15, 23:12, 13:18. Lietuva: G.Petronytė 19 (13 atk. k.), Kalnutytė 9, Šulskytė 9, Lukšytė 7, Rakutytė 6, Kirstukaitė 5, S.Petronytė 4, Bungaitė 4, Kontautaitė 3, Jasiunskaitė 2. AIRIJA - ŠVEICARIJA 59:65, SLOVĖNIJA - DIDŽIOJI BRITANIJA 61:69, PORTUGALIJA - ŠVEDIJA 60:56, BALTARUSIJA - SERBIJA IR JUODKALNIJA 71:68.

Sekmadienis, liepos 9 diena

DIDŽIOJI BRITANIJA - SERBIJA IR JUODKALNIJA 40:69, ŠVEICARIJA - SLOVĖNIJA 54:66, AIRIJA - BALTARUSIJA 39:91.