Mes iššūkį latviams

2011 02 28 0:00

Atvirajame Latvijos ledo ritulio čempionate rungtyniaujantis Elektrėnų klubas "Energija-Orakulas" rengiasi lemiamoms sezono kovoms.

Dėl ligų ir diskvalifikacijų problemų turėjusi Elektrėnų ekipa savaitgalį dvejomis pergalėmis Latvijoje baigė reguliaraus sezono varžybas. "Energija-Orakulas" išvykoje 7:3 nugalėjo Jelgavos "Zemgale JLSS" ir 5:3 - Rygos LSPA.

Per 32 rungtynes 12 pergalių iškovojusi ir 43 taškus surinkusi Elektrėnų komanda devynių ekipų čempionate užėmė 6 vietą. Rezultatyviausiai rungtyniavo 41 rezultatyvumo balą surinkęs Andrejus Židkovas (23 įvarčiai ir 18 rezultatyvių perdavimų). 32 balus surinko Šarūnas Kuliešius (11 ir 21), 26 - Lietuvos ledo ritulio federacijos prezidentas Petras Nausėda (1 ir 25).

Pirmenybių ketvirtfinalyje "Energija-Orakulas" kausis su Daugpilio "DHK Latgale", kurios vartus gina lietuvis Artūras Kuzmičius. Ketvirtfinalyje komandos kovos iki 3 pergalių, o pirmosios rungtynės kovo 2 ir 4 dienomis vyks Daugpilyje. Sezono metu abi ekipos susitiko keturis kartus. Elektrėniškiai iškovojo vieną pergalę, varžovai - tris.

"Paskutinės sezono rungtynės nebuvo pačios sunkiausios, nes rezultatai jau nieko nelėmė. Per tokias rungtynes žaidėjai stengiasi nepervargti ir negauti traumų. Tikrosios rungtynės laukia trečiadienį su "DHK Latgale". Tuomet ir pamatysime, ko esame verti", - tvirtino "Energijos-Orakulo" treneris Rimantas Sidaravičius.

Turnyro lentelė

(rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, pralaimėjimai po pratęsimo, įvarčių santykis, taškai)

1. Ozolniekų "Monarch" 32 28 2 2 0 236:77 88

2. Liepojos "Metalurgs II" 32 23 0 7 2 178:76 71

3. Daugpilio "DHK Latgale" 32 21 1 8 2 161:76 67

4. Rygos "SMScredit.lv" 32 19 2 10 1 172:116 62

5. Jelgavos "Zemgale JLSS" 32 14 2 14 2 103:136 48

6. "Energija-Orakulas" 32 12 2 15 3 118:123 43

7. Rygos "HS Prizma" 32 6 2 23 1 90:169 23

8. Rygos "HS LSPA" 32 4 1 25 2 78:234 16