Mišrių estafečių varžybose Lietuvos penkiakovininkai pelnė bronzą

2014 06 09 11:18
Planetos šiuolaikinės penkiakovės klasifikacijos lyderiai Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir Justinas Kinderis mišrių estafečių varžybose savo meistriškumą pademonstravo paskutinėje rungtyje. LŽ archyvo nuotrauka

Floridoje (JAV) surengto pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės finalo mišrių estafečių varžybose Lietuvos komanda - Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir Justinas Kinderis - tarp dvylikos šalių duetų buvo trečia.

Mūsų sportininkai iš viso surinko 1424 taškus. Pasaulio taurę iškovojo Rusijos atstovai Jekaterina Kuraškina ir Aleksandras Lesunas (1456 tšk.), sidabro medalius pelnė kinai Qian Chen ir Jianli Guo (1446 tšk.) .Mūsų krašto duetas - olimpinė ir pasaulio čempionė L. Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir pasaulio čempionas J. Kinderis prizininkais tapo po puikaus pasirodymo kombinuotoje šaudymo ir bėgimo rungtyje - čia jie buvo nepralenkiami (613 tšk.). Pirmojoje, fechtavimo, rungtyje mūsų šalies duetas buvo penktas (205 tšk.), plaukimo - septintas (344 tšk.), jojimo - dvyliktas (262 tšk.). Tad paskutinėje rungtyje lietuviams teko startuoti tik dešimtiems, nuo pirmaujančių Rusijos sportininkų jie atsiliko net 65 sekundėmis. Įspūdingai finišuodami lietuviai dar sykį įrodė esą neginčytini pasaulio šiuolaikinės penkiakovės elito atstovai.