Moterų rankinyje kiek netikėti rezultatai

2015 11 11 22:07
Ritos Stankevičiūtės (LŽ) nuotrauka

Trečiadienį Lietuvos moterų rankinio čempionato lyderės Kauno „ACME-Gaja-Žalgiris“ (4 tšk.) žaidė Vilniuje su LEU „Šviesa-Eglė“ (2 tšk.) komanda ir jų dvikova pasibaigė kiek netikėtu rezultatu 33:30(16:15) vilniečių pergale.

Vilniečių tarpe pasižymėjo Rasa Mikalonytė (11įv.), Indrė Norvilytė ir Rita Repečkaitė (po 5įv.), Laima Pavydytė ir Auksė Sviderskienė (po 4įv.), Gabrielė Pereklytė (2įv.), Asta Čižaitė ir Laura Lapinskaitė (po 1įv.)

Kaunietėms įvarčius pelnė Gabija Vidūnaitė 7, Audinga Kniubaitė 6, Rita Oksaitė 5, Daiva Būtėnaitė ir Laura Žukovaitė po 4, Klaudija Šidlovskytė 2, Neringa Palionytė ir Simona Kazlauskaitė po 1.

„Merginos su šalies čempionėmis Kauno „ACME-Gaja-Žalgiris“ komanda sužaidė labai gerai, drausmingai laikėsi numatyto rungtynių plano, todėl ir pasiekėme pergalę“, po mačo džiaugėsi vilniečių kolektyvo vyr.treneris Karolis Kaladinskas.

Šalies vicečempionės Kauno raj. HC „Garliava SM-CASCADA“ kolektyvas uostamiestyje susikovė su „Dragūnas-Viesulas“ komanda. Rungtynes solidžiu skirtumu 38:26(19:15) laimėjo Kauno rajono atstovės.

Šeimininkių ekipoje taikliai kaip įprasta rungtyniavo Brigita Ivanauskaitė pataikiusi 11 kartų, o taip pat Dovilė Mižutytė ir Aušra Stroputė po 5, Fausta Abrutytė ir Deimantė Briedytė po 2, Skirmantė Pociūtė 1.

Kauno rajono atstovių gretose taiklumu išsiskyrė Laima Bernatavičiūtė (11įv.), Erika Drūlytė (9įv.),Kamilė Bušaitė (4įv.), Diana Šatkauskaitė, Greta Rinkevičiūtė ir Emilė Aglinskaitė (po 3įv.), Laura Masiulevičiūtė (2įv.).

„Tik iki pirmojo kėlinio vidurio vyko apylygė kova. Vėliau išryškėjo vis didesnė Garliavos rankininkių persvara, o galutinai „pabėgo“ antrojo kėlinio pradžioje, kuomet rezultatas tapo 27:17 HC „Garliava SM-CASCADA“ komandos naudai. Likęs kėlinio laikas buvo tik formalumas. Lietuvos vicečempionių pranašumas niekam nekėlė abejonių. Jos laimėjo 12-kos įvarčių persvara“,– rungtynių rezultatą apibendrino dvikovos inspektorius Algis Mikučionis.