Moterys baigė pirmąjį ratą

2010 09 02 0:00
Turnyro favoritė C.Wozniacki iš Danijos pirmąjį ratą įveikė be vargo.

Ketvirtajame šių metų "Didžiojo kirčio" serijos teniso turnyre - atvirajame JAV čempionate - antradienį baigėsi moterų vienetų varžybų pirmasis ratas.

Turnyro favoritė Caroline Wozniacki iš Danijos 6:1, 6:1 sutriuškino aikštyno šeimininkę Chelsey Gullickson, septintoji raketė rusė Vera Zvonariova 6:2, 6:1 nugalėjo slovakę Zuzaną Kucovą, ukrainietė Kateryna Bondarenko 2:6, 6:4, 6:2 įveikė aštuntąją pagal skirstymą kinę Li Na, o keturioliktoji pagal reitingą kita Rusijos tenisininkė Marija Šarapova iš tolesnės kovos eliminavo Australijos atstovę Jarmilą Groth - 4:6, 6:3, 6:1.

Ketvirtoji raketė serbė Jelena Jankovič 6:4, 4:6, 7:5 nugalėjo rumunę Simoną Halep, devintoji pagal reitingą lenkė Agnieszka Radwanska 6:4, 6:3 įveikė ispanę Arantxą Parrą Santonją, o vienuoliktoji pagal skirstymą rusė Svetlana Kuznecova iš tolesnės kovos eliminavo japonę Kimiko Date Krumm - 6:2, 4:6, 6:1.

Vyrų vienetų varžybų favoritas ispanas Rafaelis Nadalis pirmojo rato mače antradienį 7:6 (7:4), 7:6 (7:4), 6:3 privertė pasiduoti Rusijos atstovą Teimurazą Gabašvilį, trečioji raketė serbas Novakas Džokovičius 6:3, 3:6, 2:6, 7:5, 6:3 nugalėjo tautietį Viktorą Troickį, o aštuntas pagal reitingą ispanas Fernando Verdasco 1:6, 7:5, 6:1, 4:6, 6:3 įveikė italą Fabio Fogninį.

O šiandien vyrų varžybų antrąjį ratą pradės pajėgiausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis. 124 vietą ATP reitinge užimančio 20 metų lietuvio laukia dvikova su 29-erių australu Juergenu Melzeriu, kuris ATP reitinge užima aukštą 15 vietą.

Atvirųjų JAV teniso pirmenybių prizų fondą sudaro 23,6 mln. JAV dolerių.