LIETUVAGIMTASIS KRAŠTASISTORIJAEKONOMIKAKOMENTARAIPASAULISGYNYBAŠEIMA IR SVEIKATA
ŠVIETIMASŽMONĖSKULTŪRASPORTASGAMTA IR AUGINTINIAIĮDOMYBĖSMOKSLAS IR ITMULTIMEDIJA

Mūsų komanda greičiausiai mynė pedalus

2013 08 27 6:00
Lietuvos dviratininkai pelnė nugalėtojų titulą bendrojoje komandų įskaitoje.
Lietuvos dviratininkai pelnė nugalėtojų titulą bendrojoje komandų įskaitoje. Romo Jurgaičio (LŽ) nuotrauka

Vilniuje finišavusių daugiadienių dviračių plento lenktynių „Baltic Chain Tour“ nugalėtoju tapo vokietis Philippas Walslebenas, o iš lietuvių geriausiai pasirodęs Žydrūnas Savickas bendrojoje įskaitoje pelnė bronzą.

Ž.Savickas nuo varžybų nugalėtojo atsiliko 25 sekundėmis, o sidabrą iškovojusiam rusui Ivanui Savickiui jis pralaimėjo tik 2 sekundes. Tomas Vaitkus bendrojoje įskaitoje užėmė 14 vietą (atsiliko 1:48), Martynas Maniušis buvo 17-as (4:40), Marius Bernatonis – 18-as (5:02), Paulius Šiškevičius – 53-ias (18:05), Darijus Džervus – 63-ias (21:02) tarp 87 finišavusiųjų.

Lietuvos dviratininkai šiose lenktynėse pelnė nugalėtojų titulą bendrojoje komandų įskaitoje.

Daugiadienių lenktynių „Baltic Chain Tour“ šeštąjį 152,4 km etapą sekmadienį laimėjo latvis Andris Smirnovas (3.15:10). Su pagrindine grupe finišavo penki mūsų krašto dviratininkai: T.Vaitkus užėmė 5 vietą, M.Bernatonis – 16-ąją, M.Maniušis – 21-ąją, P.Šiškevičius – 25-ąją, Ž.Savickas - 45-ąją. D.Džervus nuo lyderių atsiliko 25 sek. ir finišavo 82-as.