Mūsų penkiakovininkai liko be medalių

2007 08 21 0:00

Vokietijoje surengtame pasaulio vyrų šiuolaikinės penkiakovės čempionate aukščiausia lietuvių užimta vieta asmeninėse varžybose - šeštoji.

Vokietijos sostinėje Berlyne vykstančiame planetos šiuolaikinės penkiakovės čempionate šeštąją vietą asmeninėse vyrų varžybose sekmadienį finale užėmė Atėnų olimpiados vicečempionas Andrejus Zadneprovskis, jis pelnė 5588 taškus. Šaudymo rungtyje Lietuvos sportininkas surinko 1096 taškus, fechtavimosi varžybose - 880, plaukimo - 1332, jojimo - 1200, bėgimo- 1080.

Kitas lietuvis Tadas Žemaitis tarp 36 finalo dalyvių su 4888 (1024, 568, 1240, 1028, 1028) taškais tenkinosi 33-iąja pozicija.

Pasaulio čempionato aukso medalį iškovojo vengras Viktoras Horvathas (5704 tšk.), aplenkęs rusą Ilją Frolovą (5696 tšk.) bei kitą Vengrijos sportininką Robertą Nemethą (5692 taškai).

Dar du lietuviai - Edvinas Krungolcas ir Justinas Kinderis - į finalą nepateko.

Užtat po moterų čempionato lietuvė iš Berlyno grįžta su medaliu - Laura Asadauskaitė moterų asmeninių varžybų finale surinko 5552 (1000, 880, 1212, 1200, 1260) taškus ir iškovojo bronzos medalį, į priekį užleidusi čempione tapusią prancūzę Amelie Cazei (5600) ir vokietę Leną Schoneborn (5584).