N. Djokovičius ir S. Wawrinka pergalingai pradėjo "Australian Open" turnyrą

2015 01 20 12:49
Novakas Djokovičius. SIPA/Scanpix nuotrauka

Geriausias pasaulio tenisininkas serbas Novakas Djokovičius „Didžiojo kirčio“ serijos „Australian Open“ teniso turnyrą Melburne pradėjo pergalingai.

Pirmame vienetų varžybų etape N. Djokovičius 6:3, 6:2, 6:4 įveikė slovėną Aljaž Bedene (ATP-116). Antrame rate pajėgiausio pasaulio tenisininko laukia dvikova su rusu Andrejumi Kuznecovu (ATP-88), kuris turnyro starte 6:1, 3:6, 6:3, 7:6 (7:3) privertė pasiduoti ispaną Alberto Ramosą (ATP-61).

Tuo tarpu dabartinis "Australian Open" čempionas šveicaras Stanislasas Wawrinka (ATP-4) 6:1, 6:4, 6:2 nepasigailėjo turko Marselio Ilhano (ATP-100). Antrame etape S. Wawrinka susikaus su rumunu Mariusu Copilu (ATP-194), 6:2, 6:2, 7:5 nugalėjusiu ispaną Pablo Andujarą (ATP-43).

Stanislasas Wawrinka /AFP/Scanpix nuotrauka

Moterų vienetų varžybas taip pat pergalingai pradėjo amerikietės seserys Serena ir Venus Williams. S. Williams (WTA-1) 6:0, 6:4 įveikė belgę Alison Van Uytvanck (WTA-106) ir kitame rate susitiks su ruse Vera Zvonareva (WTA-203). V. Williams (WTA-18) 6:2, 6:2 nugalėjo ispanę Maria Torro-Flor (WTA-89) ir antrame etape mėgins palaužti tėvynainės Lauren Davis (WTA-53) pasipriešinimą.