Namibija sutriuškinta

2012 04 17 7:21

Pasaulio moterų teniso komandinių pirmenybių ("Fed Cup") Europos ir Afrikos zonos silpniausioje, trečiojoje, grupėje žaidžianti Lietuvos rinktinė pergalingai startavo Egipte.

Vakar Egipto sostinėje Kaire prasidėjusiose "Fed Cup" varžybose Lietuvės pirmoje B grupės akistatoje 3:0 nugalėjo Namibijos tenisininkes.

Pirmąjį tašką iškovojo septyniolikmetė Joana Eidukonytė (WTA klasifikacijoje 1143 vieta), ji 6:1, 6:0 įveikė bendraamžę Caritą Moolman (ITF 487). Rinktinės lyderė 26-erių Lina Stančiūtė (WTA-222) 6:1, 6:0 nugalėjo 14-metę Lesedi Jacobs (ITF 587).

Dvejetų susitikimą L.Stančiūtės ir J.Mikulskytė 6:2, 6:0 laimėjo prieš L.Jacobs ir Kerstin Gressman.

B grupėje, be Lietuvos ir Namibijos, žaidžia Egipto, Tuniso, Moldovos ir Kipro rinktinės. Į atkrintamąsias varžybas pateks dvi pajėgiausios grupės komandos. Pusfinalių susitikimuose su pajėgiausiomis A grupės komandomis paaiškės dvi rinktinės, kitais metais žaisiančios Federacijos taurės Europos-Afrikos zonos antroje grupėje.