Namo - tuščiomis

2010 12 06 0:00
S.Krupeckaitei Melburne medalių iškovoti nepavyko.

Australijos mieste Melburne vykusiame dviračių treko pasaulio taurės pirmajame etape Lietuvos sportininkėms iškovoti apdovanojimų nepavyko.

Lietuvos rinktinės lyderė Simona Krupeckaitė nedažnai pasaulio taurės varžybose lieka be medalių. Tačiau šį kartą iš Melburno ji grįžta tuščiomis.

Ketvirtadienį komandinio sprinto rungtyje S.Krupeckaitė kartu su Gintare Gaivenyte tenkinosi 7 vieta tarp 14 porų (34,586 sek.). Penktadienį Simona nesėkmingai pasirodė 200 m sprinto rungtyje. Šios rungties pasaulio rekordininkė (10,793 sek.) iš Lietuvos kvalifikacinėse varžybose užėmė 14 vietą tarp 35 dalyvių (11,477 sek.), o aštuntfinalyje pralaimėjo britei Victoriai Pendleton.

Šeštadienį varžybos baigėsi keirino rungtimi. Joje S.Krupeckaitė į finalinį šešetuką nepateko, nes savo važiavime užėmė 4 vietą. 27 metų lietuvė laimėjo paguodos važiavimą ir užėmė 7 vietą, o šios rungties nugalėtoja tapo australė Anna Meares.

Po pasirodymo Melburne Lietuvos komandos lyderė nebuvo nusiminusi: "200 m sprinto kvalifikacijoje pasiekiau aukštą rezultatą - 11,477 sek., bet likau 14 vietoje. Prieš metus tokio rezultato būtų pakakę patekti į šešetuką. Kova dviračių treke tapo itin arši ir sudėtinga. Nors sunku susitaikyti su tuo, kad mus taip aplenkė, nereikia pamiršti - iki olimpiados liko dar dveji metai. Tai tik sezono pradžia."

Antrasis pasaulio taurės etapas numatytas gruodžio 16-18 dienomis Kolumbijos mieste Kalije. Tačiau S.Krupeckaitė dėl didelio laiko juostų skirtumo jį praleis ir vyks į kitą etapą, kuris 2011 metų sausio 21-23 dienomis vyks Pekine, Kinijoje.

Kitos Lietuvos treko dviratininkės Melburne taip pat pasirodė kukliai. G.Gaivenytė keirino rungtyje tarp 36 dalyvių pasidalino 25-30 vietas, o 500 m lenktynėse laikui tarp 19 dalyvių užėmė 12 vietą (35,992 sek.).

3 km komandų persekiojimo rungtyje aštuntąją vietą tarp 17 ekipų užėmė Vilija Sereikaitė, Vaida Pikauskaitė ir Aušrinė Trebaitė (3 min. 29,385 sek.). V.Sereikaitė nebaigė daugiakovės varžybų dėl traumos.