Naujasis „US Open“ čempionas - kroatas M. Čiličius

2014 09 09 8:30
Marinas Čiličius Reuters/Scanpix nuotrauka

Niujorke vykusiame „Grand Slam“ turnyre, atvirajame JAV čempionate („US Open“), vyrų vienetų varžybų nugalėtoju tapo kroatas Marinas Čiličius.

Finale 25-erių metų Kroatijos tenisininkas 6:3, 6:3, 6:3 nugalėjo 24-erių japoną Kei Nishikorį.

Nuostabų žaidimą turnyro finiše demonstravęs M. Čiličius paskutinius tris mačus (ketvirtfinalį, pusfinalį ir finalą) prieš varžovus laimėjo sausu rezultatu 3:0 (6:2, 6:4, 7:6 (7:4) prieš Tomašą Berdychą, 6:3, 6:4, 6:4 prieš Rogerį Federerį ir 6:3, 6:3, 6:3 prieš K. Nishikorį).

Kartu su pagrindiniu prizu M. Čiličiui atiteko 3 mln. JAV dolerių bei 2000 ATP reitingo taškų.

Primename, kad turnyro "US Open" moterų vienetų varžybose triumfavo amerikietė Se­re­na Wil­liams.