2007 07 02 0:00

DVIRAČIŲ SPORTAS.

Lietuvos dviračių pirmenybių čempione moterų atskiro starto 21 km lenktynėse tapo Edita Pučinskaitė (29 min. 42 sek.), aplenkusi Daivą Tušlaitę (+42 sek.) bei Aušrinę Trebaitę (+51 sek.). Atskiro starto lenktynes (35 km) tarp vyrų laimėjo Gediminas Bagdonas (44:52), antras finišavo Ignatas Konovalovas (+34 sek.), trečias - Evaldas Šiškevičius (+47 sek.). Grupines moterų (96 km) lenktynes laimėjo Rasa Leleivytė (2 val. 31 min. 40 sek.). Sidabro ir bronzos medaliais tenkinosi kartu su čempione finišavusios Diana Žiliūtė bei E.Pučinskaitė. Vyrų grupinių lenktynių (155 km) nugalėtoju tapo Ramūnas Navardauskas (3:41:08), prieš pat finišą akimirka aplenkęs I.Konovalovą bei Dainių Kairelį.

ŽOLĖS RIEDULYS.

Per penktas Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato finalo serijos rungtynes Šiaulių "Gintros-Strektės-Universiteto" ekipa namie po pratęsimo 1:0 (0:0, 0:0) nugalėjo Vilniaus HFTC komandą bei aštuntą kartą iš eilės tapo šalies čempione. Šiaulietės finalo seriją iki trijų pergalių laimėjo 3:2.

Auksinį įvartį čempionėms pelnė Donata Dildaitė (80 min.). Geriausia "Gintros-Strektės-Universiteto" ir rezultatyviausia viso Lietuvos moterų čempionato žaidėja (28 įvarčiai) tapo Dovilė Jakaitė. Geriausia vilniečių ekipos žaidėja buvo pripažinta Virginija Čaikauskienė, o geriausios sezono žaidėjos prizas atiteko kitai HFTC žaidėjai Aušrai Janutaitei.

AUTOMOBILIŲ SPORTAS.

Aštuntajame pasaulio "Formulės-1" etape Prancūzijoje šansų varžovams nepaliko "Ferrari" atstovai. Pirmas finišo liniją kirto suomis Kimis Raikkonenas, antras - jo komandos draugas brazilas Felipe Massa. Trečiąją vietą užėmė šio sezono lyderis Lewisas Hamiltonas iš "McLaren-Mercedes" komandos. Ketvirtas finišavo po avarijos Kanadoje į lenktynes grįžęs "BMW Sauber" narys lenkas Robertas Kubica, o penktas - jo komandos draugas vokietis Nickas Heidfeldas.

Bendrojoje įskaitoje ir toliau pirmauja L.Hamiltonas - 64 tšk., antras - Fernando Alonso (50), trečias - F.Massa (47). Konstruktorių įskaitoje pirmąją vietą užima "McLaren-Mercedes" (114 tšk.).