2007 07 16 0:00

KREPŠINIS.

Antrą pergalę Druskininkuose vykstančiose Europos jaunimo (iki 20 metų) krepšinio pirmenybių B diviziono dešimties ekipų turnyro A grupėje iškovojo Lietuvos merginos. Jos 84:80 įveikė Portugalijos bendraamžes ir tapo grupės lyderėmis.

Vakar vakare lietuvės žaidė su Didžiosios Britanijos ekipa.

Tik vienuoliktąją vietą tarp 16 komandų Slovėnijoje pasibaigusiame Europos jaunimo (iki 20 metų) vaikinų krepšinio čempionate užėmė Lietuvos rinktinė. Vakar ji per rungtynes dėl 11-osios vietos 81:70 nugalėjo bendraamžius iš Gruzijos. Dėl "aukso" kovojo Ispanijos ir Serbijos rinktinės, dėl "bronzos" - Rusijos ir Italijos komandos.

FUTBOLAS.

Pietų Amerikos futbolo pirmenybių ("Copa America") bronzos medalius pelnė Meksikos rinktinė, 3:1 (1:1) įveikusi Urugvajaus ekipą. Vakar finale susitiko nugalėtojų titulą ginantys brazilai ir argentiniečiai.

ŽOLĖS RIEDULYS.

Paskutines Europos merginų jaunių (iki 18 metų) žolės riedulio čempionato Škotijoje rungtynes Lietuvos rinktinė su Ispanijos ekipa baigė lygiosiomis 1:1 (0:1) ir išsaugojo vietą elitinėje grupėje. Europos čempionių titulą iškovojo Anglijos žolės riedulininkės.

DVIRAČIŲ SPORTAS.

Prestižinių "Tour de France" dviratininkų lenktynių lyderiu tapo septintąjį etapą laimėjęs 25-erių vokietis Linusas Gerdemannas. Bendrojoje įskaitoje jis beveik pusantros minutės lenkia antrąją vietą užimantį ispaną Inigo Landaluzę.