2007 07 18 0:00

KREPŠINIS.

Pasirengimą Europos jaunučių (iki 16 metų) vaikinų krepšinio čempionatui tęsianti Lietuvos rinktinė dusyk kontrolinėse rungtynėse nugalėjo bendraamžius iš Švedijos. Per pirmą susitikimą lietuviai švedus sutriuškino 108:69. Per antras rungtynes Mariaus Linarto auklėtiniai švedus nugalėjo 96:65.

Europos jaunučių vaikinų čempionatas liepos 20-29 dienomis vyks Kretos saloje (Graikija). Lietuvos rinktinė C grupėje kovos kartu su Turkijos, Portugalijos ir Ukrainos krepšininkais.

FIGŪRA.

25 metų kaunietė Živilė Raudonienė, pastaruoju metu gyvenanti JAV, Niujorke laimėjo IFBB profesionalų lygos turnyrą "Pro Figure". Ši pergalė garantavo jai kelialapį į šių metų rudenį vyksiančias varžybas "Figure Olympia". Živilė bus antra lietuvė, kuri startuos didžiausią prestižą turinčiose varžybose - čia taip pat rungtyniaus ir Inga Neverauskaitė.

ŠOKIAI.

Pasaulio klasikinių sportinių šokių taurės varžybose Šanchajuje (Kinija) Lietuvos vicečempionai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė iš Kauno "Sūkurio" klubo užėmė ketvirtąją vietą.

Nugalėjo Rusijos atstovai Maratas Gimajevas ir Alina Basiuk. Ten pat vykusiose pasaulio reitingo varžybose D.Vėželis ir L.Chatkevičiūtė buvo antri.

FUTBOLAS.

Venesueloje vykusiame "Copa Americos" dvylikos komandų turnyro finale triuškinamą pergalę šventė Brazilijos rinktinė, kuri 3:0 nugalėjo Argentinos futbolininkus ir apgynė nugalėtojos vardą.

Finalinėje dvikovoje iš viso parodytos septynios geltonosios kortelės. Penkios iš jų - brazilams. Trečioji vieta atiteko Meksikos rinktinei, kuri mažajame finale 3:1 nugalėjo Urugvajaus futbolininkus.

TENISAS.

Rugsėjo 15-16 dienomis Federacijos taurės - neoficialaus moterų teniso komandinio čempionato - turnyro finale žais Italijos ir Rusijos rinktinės. Nugalėtojos titulą ginanti Italijos komanda namie 3:2 įveikė Prancūzijos ekipą, o Rusijos tenisininkės svečiuose 3:2 palaužė JAV rinktinę ir šio turnyro finale žais trečią kartą per pastaruosius ketverius metus.