2007 07 31 0:00

AKADEMINIS IRKLAVIMAS.

Škotijoje vykusiame pasaulio jaunimo (iki 23 metų) akademinio irklavimo čempionate sidabro medalį iškovojo 21-erių vilnietis Mindaugas Griškonis. Jis vienintelis iš finale irklavusių lietuvių vienviete 2000 m distanciją įveikė per 6:54,27 - 5,52 sek. atsiliko nuo pasaulio čempionu tapusio Josepho Sullivano iš Naujosios Zelandijos.

ŠACHMATAI.

Per tarptautinį šachmatų turnyrą "Quebec Open 2007", vykusį Kanadoje, Eduardas Rozentalis (ELO koeficientas - 2551) surinko 6 taškus iš 9 galimų ir užėmė šeštąją vietą. Nugalėtoju tapo 7 taškus iš 9 galimų surinkęs rusas Andrejus Rygačiovas (2557). Pagrindiniame turnyre dalyvavo 39 šachmatininkai.

KREPŠINIS.

Pirmą pergalę Latvijoje vykstančiame Europos merginų jaunučių (iki 16 metų) krepšinio čempionate iškovojo Lietuvos rinktinė. Per B grupės rungtynes, kurios nieko nelėmė, lietuvės po pratęsimo 70:67 įveikė pirmąją vietą grupėje užėmusias Serbijos bendraamžes.

Nors ir iškovojo pergalę, Lietuvos merginos liko ketvirtos. Jos su Turkijos, Graikijos ir Slovakijos ekipomis toliau kovos dėl to, kad išliktų elitinėje grupėje.