2007 08 24 0:00

ŠACHMATAI.

82 dalyvių šachmatų turnyre "Acropolis 2007" Graikijos sostinėje aštuntąją vietą užėmė Eduardas Rozentalis (ELO koeficientas 2551), surinkęs 6 taškus iš 9 galimų. Lietuvos šachmatininkas po keturias partijas laimėjo ir baigė lygiosiomis bei patyrė vienintelį pralaimėjimą. Nugalėtoju su 7 taškais tapo Izraelio šachmatininkas Ilja Smirinas (2649), pustaškiu aplenkęs bulgarą Kirilą Georgijevą (2663) bei rumuną Mircea Parligrasą (2542).

ORIENTAVIMOSI SPORTAS.

Ukrainoje vykstančiose planetos orientavimosi sporto pirmenybėse nė vienam iš keturių Lietuvos atstovų trečiadienį nepavyko iškovojo medalio vidutinėje trasoje. 28-as tarp vyrų buvo Henrikas Paužas, o Simonas Krėpšta finišavo 38-as. Aukso medalį iškovojo prancūzas Thierry Guergiou. Moterų vidutinės distancijos finale Indrė Valaitė užėmė 17 vietą, o Sandra Paužaitė liko devyniolikta. Čempione tapo šveicarė Simone Niggli.

KARŠTO ORO BALIONAI.

Vokietijoje pasibaigusiame Europos karšto oro balionų čempionate sėkmingiausiai iš keturių lietuvių pasirodęs šalies pirmenybių nugalėtojas Gintautas Mockaitis buvo septintas. Devintas liko Rimas Kosčiuškevičius, dešimtas - Valerijus Machnorylovas (13 413 tšk.), Tadas Gegevičius - keturioliktas. Aukso medalį iškovojo prancūzas Francoisas Messinesas.

TENISAS.

Rusijos sostinėje vykstančio ITF serijos "Multisport Cup`07" moterų teniso turnyro (prizų fondas - 15 tūkst. JAV dolerių) vienetų varžybų aštuntfinalyje pralaimėjimą patyrė aštuntoji turnyro raketė Lina Stančiūtė, ji 6:3, 4:6, 2:6 pralaimėjo slovakei Magdalenai Rybarikovai. Dvejetų varžybose L.Stančiūtė poroje su itale Stella Menna 4:6, 4:6 nusileido antrosioms pagal skirstymą rusėms Alisai Kleibanovai bei Arinai Rodionovai.