2007 09 03 0:00

IRKLAVIMAS.

Planetos akademinio irklavimo pirmenybėse Vokietijoje dvyliktąją vietą galutinėje įskaitoje užėmė Lietuvos moterų porinė keturvietė - Gabrielė Albertavičiūtė, Lina Šaltytė, Vaida Arbočiūtė bei Asta Romerytė. Sekmadienį B finale (7-12 vietos) Lietuvos irkluotojos finišavo paskutinės (6:43,73).

TENISAS.

ITF serijos "Opole Cup" vyrų teniso turnyro (prizų fondas - 10 tūkst. dolerių) Lenkijoje vienetų varžybų ketvirtfinalyje šeštas pagal reitingą Gvidas Sabeckis penktadienį po permainingos kovos 5:7, 6:3, 6:7 (4:7) pralaimėjo britui Edwardui Seatorui bei pasitraukė iš tolesnės kovos.

DVIRAČIŲ SPORTAS.

Prancūzijoje vykusiose "GP de Plouay" lenktynėse - aštuntajame pasaulio moterų dviračių taurės etape - septynioliktą vietą užėmė "Equipe Nurnberger Versicherung" komandos narė Edita Pučinskaitė. Ji 114,6 km distancijos finiše 44 sekundėmis pralaimėjo lenktynių nugalėtojai italei Noemi Cantele (3.14:00). Likus vienam etapui iki pasaulio dviračių taurės etapo pabaigos E.Pučinskaitė su 80 taškų užima septintąją vietą, o pirmauja britė N.Cooke (337 tšk.).

KREPŠINIS.

Devynios Senojo žemyno moterų krepšinio rinktinės, suskirstytos į tris grupes, tęsia kovą dėl vienintelio kelialapio į Europos čempionatą Italijoje, kuris vyks rugsėjo 24 - spalio 7 dienomis. Antrą pergalę iš eilės A grupėje iškovojo Lenkijos krepšininkės, jos namie 95:54 nugalėjo Slovėnijos ekipą.

B grupės lydere tapo Vengrijos komanda, kuri namie 73:54 įveikė Izraelio krepšininkes. C grupėje antrą nesėkmę iš eilės patyrė Ukrainos ekipa, namie 61:66 nusileidusi Slovakijai.

BEISBOLAS.

Likus sužaisti dvejas Lietuvos beisbolo pirmenybių reguliariojo sezono rungtynes, keturių komandų turnyre pirmauja trys klubai - čempionės titulą ginanti Kauno "Lituanica", Vilniaus "BK Vilnius-Logipolija" bei Vilniaus "Juodasis vikingas". Visos ekipos turi po 9 pergales bei 8 pralaimėjimus. Šeštadienį "Lituanica" Kaune po pergalę pasidalijo su "Juodojo vikingo" komanda - 1:3 ir 7:5, o "BK Vilnius-Logipolija" dukart nugalėjo ketvirtojoje pozicijoje esančius Utenos "Vėtros" beisbolininkus - 7:6 bei 6:2.