2007 09 04 0:00

BEISBOLAS.

Lietuvos beisbolo pirmenybių reguliariojo sezono nugalėtoja tapo bei vietą finale užsitikrino čempionės titulą ginanti Kauno "Lituanica". Ji sekmadienį namie 14:4 nugalėjo trečiojoje pozicijoje likusį bei pusfinalyje žaisiantį Vilniaus "Juodojo vikingo" klubą. Vilniečių varžovais pusfinalyje (iki dviejų pergalių) bus antrąją vietą reguliariajame sezone užėmę Vilniaus "BK Vilnius-Logipolija" beisbolininkai, sekmadienį namie 11:4 įveikę

autsaiderę Utenos "Vėtrą". Keturių komandų Lietuvos beisbolo lygos pusfinalio mačai bus žaidžiami rugsėjo 8-9 dienomis.

KREPŠINIS.

Nevados valstijoje (JAV) pasibaigusį Amerikos vyrų krepšinio čempionatą įtikinamai laimėjo JAV rinktinė, ji sekmadienį finale 118:81 sutriuškino olimpinę čempionę Argentinos rinktinę. Abu pirmenybių finalininkai jau anksčiau užsitikrino kelialapius

į 2008 metų Pekino (Kinija) olimpines žaidynes. Bronzos medalius iškovojo Puerto Riko rinktinė.

ORIENTAVIMOSI SPORTAS.

Druskininkuose pasibaigusio Lietuvos orientavimosi sporto čempionato moterų sprinto varžybų nugalėtoja tapo Sandra Paužaitė ("OSK Dainava"), vyrų grupėje čempionu tapo Paulius Kudriavcevas ("OSK Versmė").

TENISAS.

Niujorke vykstančio atviro JAV teniso čempionato (prizų fondas sudaro 18,196 mln. JAV dolerių) moterų vienetų varžybų ketvirtfinalyje belgės Justine Henin (1) varžovė bus amerikietė Serena Williams (8), o serbė Jelena Jankovič (3) susikaus su kita varžybų šeimininke Venus Williams (12).

Vyrų vienetų šešioliktfinalio barjerą įveikė ispanas Rafaelis Nadalis (2), serbas Novakas Džokovičius (3), Davidas Ferreras (15, Ispanija), Carlosas Moya (17, Ispanija), Juanas Ignacio Chela (20), šveicaras Stanislas Wawrinka ir latvis Ernestas Gulbis, eliminavęs ispaną Tommy Robredo (8) - 6:1, 6:3, 6:2.

* Latvijos sostinėje pasibaigusio ITF serijos "Education Cup" jaunių turnyro merginų vienetų varžybas laimėjo šiaulietė Iveta Dapkutė (2), ji finale 6:4, 6:3 įveikė baltarusę Lidiją Morozovą (6).

SPORTINIAI ŠOKIAI.

Savaitgalį JAV vykusiose Tarptautinės sportinių šokių federacijos Lotynų Amerikos šokių varžybose daugkartiniai šalies čempionai Vilniaus "Ratuto" klubo nariai Andrius Kandelis ir Eglė Visockaitė-Kandelis užėmė penktą vietą. Nugalėtojais tapo JAV atstovaujantys Jevgenijus Katsevmanas ir Marija Manusova.

KARTINGAI.

Sarno lenktynių trasoje Italijoje baigėsi Europos kartingų čempionato paskutiniojo - trečiojo - etapo varžybos, kuriose penktąją vietą galutinėje įskaitoje užėmė vienintelis Lietuvos atstovas - šešiolikmetis Kazimieras Vasiliauskas. Europos čempionu tapo olandas Thomas Knopperis (95 tšk.).