2007 08 18 0:00

ŠACHMATAI.

Trečią pergalę iš eilės šachmatininkų turnyre "Acropolis 2007" Graikijos sostinėje iškovojo bei kartu su Izraelio atstovu Ilja Smirinu (ELO koeficientas 2649) bei rumunu Mircea Parligrasu (2542) pirmauja Eduardas Rozentalis (2551). Visi trys lyderiai turi po 3 taškus iš tiek pat galimų.

SKLANDYMAS.

Europos sklandymo pirmenybėse Prancūzijoje po šešto pratimo ketvirtadienį iš tryliktosios vietos į aštuonioliktąją bendroje įskaitoje 18 metrų klasės varžybose su 3322 taškais nukrito Vytautas Mačiulis.

ŠIUOLAIKINĖ PENKIAKOVĖ.

Vokietijoje prasidėjusiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės čempionate sėkmingai pusfinalio etape A grupėje pasirodė bei šiandien finale dėl medalių kovos abi Lietuvos atstovės - Laura Asadauskaitė (su 4216 taškais buvo vienuolikta) bei Donata Rimšaitė (su 4208 - trylikta).

RANKINIS.

Europos jaunių merginų (iki 19 metų) rankinio čempionate Turkijoje ketvirtadienį Lietuvos rinktinė 23:27 (9:12) pralaimėjo Austrijos bendraamžėms ir šiandien 16 komandų turnyro mače dėl 15-osios vietos kovos su Turkija.

LEDO RITULYS.

Trečią pergalę Latvijos ledo ritulio taurės turnyro trijų komandų B grupėje iškovojo antrąją vietą užimanti Liepojos "Metalurgs" (6 tšk.) komanda, ji ketvirtadienį svečiuose 4:2 nugalėjo lyderę Ogrės ASK (8 tšk.). Po vieną įvartį nugalėtojams pelnė Lietuvos rinktinės puolėjai Darius Pliskauskas bei Darius Lelėnas.