2007 09 08 0:00

TENISAS.

Atvirojo JAV teniso čempionato jaunių vienetų varžybų aštuntfinalyje septyniolikmetis Ričardas Berankis (15) nugalėjo Moldovos atstovą Radu Albotą (17) 6:2, 7:6 (7:2) ir iškopė į ketvirtfinalį. Lietuvio varžovas ketvirtfinalyje bus čekas Romanas Jebavy (8), jis 5:7, 6:0, 6:2 nugalėjo amerikietį Dennisą Nevolo.

Atvirojo JAV teniso čempionato (prizų fondas - 18,196 mln. JAV dolerių) vyrų vienetų varžybų pirmajame pusfinalyje šiandien susitiks ketvirto čempiono titulo iš eilės siekiantis favoritas šveicaras Roger Federeris bei rusas Nikolajus Davydenka (4). Kito pusfinalio varžovai bus serbas Novakas Džokovičius (3) ir ispanas Davidas Ferreras (15). Beje, Serbijos tenisininkas iškopė į trečio iš eilės "Grand Slam" serijos turnyro pusfinalį.

JAV pirmenybių mišrių dvejetų čempionais tapo baltarusiai - 30-metis Maksimas Mirnas ir aštuoniolikmetė Viktorija Azarenka,jie finale 6:4, 7:6 (8:6) nugalėjo Indijos italo Leanderio Paeso ir amerikietės Meghann Shaughnessy duetą. Tai jau septintas M.Mirno iškovotas "Grand Slam" serijos turnyro nugalėtojo titulas dvejetų varžybose. Už pergalę Baltarusijos tenisininkams atiteko 150 tūkst. JAV dolerių čekis, kita pora tenkinosi 70 tūkst. dolerių piniginiu prizu.

ŽOLĖS RIEDULYS.

Lietuvos moterų rinktinei nepavyko patekti į Europos čempionato B diviziono pusfinalį, kai rusės pralaimėjo škotėms 1:3, o Lietuvos rinktinė įveikė Čekiją tik 3:2. Namie (Šiauliuose) rungtyniaujančioms lietuvėms reikėjo čekes įveikti bent 3 įvarčių skirtumu. Taigi mūsų šalies moterų rinktinei teks susitaikyti su mintimi, jog dėl olimpinio kelialapio į Pekiną jos nebekovos. Vakar 3:0 nugalėjusios Austriją lietuvės šiandien dėl penktosios vietos rungtyniaus su Prancūzijos rinktine.

FUTBOLAS.

Pietų Korėjoje vykstančio 24 komandų pasaulio jaunių (iki 17 metų) futbolo čempionato finale dėl aukso medalių rytoj kovos Ispanijos bei Nigerijos vienuolikės, o mače dėl bronzos apdovanojimų kausis Ganos bei Vokietijos rinktinės. Pusfinalyje ispanai po pratęsimo 2:1 įveikė Ganos ekipą, o Nigerijos futbolininkai 3:1 laimėjo prieš vokiečius.