2007 10 09 0:00

RANKINIS.

Sekmadienį atsakomosiose Europos rankinio federacijos taurės turnyro antrojo etapo rungtynėse Lietuvos čempionė Vilniaus "VPU Šviesa/Eglė" 22:26 nusileido Sasario "Edilcinque" (Italija) ekipai, tačiau pateko į kitą varžybų etapą. Bendrą pergalę vilnietėms garantavo išvakarėse septynių įvarčių skirtumu - 31:24 - laimėtas susitikimas. Vilniečių varžovės kitame varžybų etape paaiškės šiandien.

*Per Europos rankinio federacijos taurės turnyro antrojo etapo atsakomąsias rungtynes sekmadienį nesėkmes patyrė ir iš turnyro iškrito abu Lietuvos klubai. Šalies vicečempionas "HC Vilnius" namie antrą kartą 22:35 pralaimėjo Južno "Portovik" (Ukraina) rankininkams, o šalies čempionė Panevėžio "VikingMalt" komanda Bulgarijoje 24:27 nusileido Varnos "Lokomotiv Metaleks Bild" (Bulgarija) ekipai. Pirmąsias rungtynes šeštadienį "HC Vilniaus" klubas pralaimėjo rezultatu 27:40 (12:16), o "VikingMalt" rankininkai - 26:31.

BEISBOLAS.

Po šešerių metų pertraukos surengtą Lietuvos beisbolo taurės turnyrą antrą kartą iš eilės laimėjo Kauno "Lituanica", ji sekmadienį finale 6:4 įveikė Vilniaus "Juodąjį vikingą".

Pusfinalio rungtynėse šeštadienį "Lituanica" 8:2 nugalėjo Utenos "Vėtrą", o "Juodasis vikingas" po atkaklios ir permainingos kovos 10:9 įveikė Vilniaus "BK Vilnius-Logipolija".

Tai jau trečiasis "Lituanicos" beisbolininkų laimėtas turnyras 2007 metais - jie dar tapo šalies čempionais bei laimėjo "Interlygos" turnyrą.

RALIS.

Katalonijos ralį - dvyliktąjį pasaulio autoralio čempionato etapą - trečius metus iš eilės laimėjo triskart planetos čempionas, nugalėtojo titulą ginantis prancūzas Sebastienas Loebas su "Citroen".

Iškovojęs šeštąją pergalę šį sezoną S.Loebas bendroje pasaulio čempionato įskaitoje surinko 90 taškų ir iki šešių taškų sumažino atsilikimą nuo pirmaujančio Marcuso Gronholmo.

TENISAS.

Vokietijoje vykusį WTA serijos "Porsche Tennis Grand Prix" moterų teniso turnyrą laimėjo belgė Justine Henin. Ji finale 2:6, 6:2, 6:1 įveikė prancūzę Tatjaną Golovin ir laimėjo jau aštuntąjį turnyrą šį sezoną. Moterų teniso turnyro Štutgarte prizų fondą sudarė 650 tūkst. JAV dolerių.