2008 05 06 0:00

LEDO RITULYS.

Per penktas Šiaurės Amerikos nacionalinės ledo ritulio lygos Stenlio taurės varžybų Rytų konferencijos pusfinalio rungtynes Pitsbergo "Penguins" sekmadienį namie po pratęsimo 3:2 (0:0, 2:0, 0:2, 1:0) nugalėjo Niujorko "Rangers" ritulininkus ir laimėjo seriją iki keturių pergalių 4:1. Rytų konferencijos finale "Penguins" žais po septynerių metų pertraukos, o jos varžovė bus Filadelfijos "Flyers" komanda, pusfinalio serijoje 4:1 eliminavusi Monrealio "Canadiens" ekipą.

Vakarų konferencijos finalo dalyve tapusi Dalaso "Stars" komanda sekmadienį per šeštas pusfinalio rungtynes namie tik po ketvirto pratęsimo palaužė San Chosė "Sharks" ekipą - 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 0:0,

0:0, 0:0, 1:0) ir laimėjo seriją 4:2. Pirmą kartą po 2000 metų Vakarų konferencijos finale žaisiančios "Stars" varžovė bus Detroito "Red Wings" komanda.

DVIRAČIŲ SPORTAS.

Pasaulio moterų dviračių taurės šeštajame etape - "Tour de Berne" lenktynėse Šveicarijoje - sekmadienį penktąją vietą užėmė "USC Chirio Forno d`Asolo" komandos narė Jolanta Polikevičiūtė, o Edita Pučinskaitė ("Equipe Nurnberger Versicherung") finišavo dešimta. Bendrojoje įskaitoje J.Polikevičiūtė (37 tšk.) iš 39-osios vietos pakilo į 20-ąją, o E. Pučinskaitė (23 tšk.) iš 36-osios - į 27-ąją. Pirmauja vokietė Judith Arndt (167 tšk.).

TENISAS.

Vakar paskelbtoje naujoje pajėgiausių pasaulio tenisininkų ATP klasifikacijoje septyniolikmetis Ričardas Berankis, turėdamas 31 tašką, per savaitę iš 632-osios vietos pakilo į 628-ąją. Pirmauja šveicaras Rogeris Federeris (6775 tšk.). Jis lenkia 21-erių ispaną Rafaelį Nadalį (5930 tšk.), kuris sekmadienį ketvirtą kartą iš eilės laimėjo turnyrą "Open Sabadell Atlantico Barcelona 2008" (Ispanija). Finale ispanas 6:1, 4:6, 6:1 įveikė tautietį Davidą Ferrerą. Tai buvo 25-as R.Nadalio laimėtas ATP serijos turnyras. Trečiąją poziciją ATP reitinge išsaugojo serbas Novakas Džokovičius (4750 taškų).