2008 05 27 0:00

ŠACHMATAI.

Kaune pasibaigusį Lietuvos vyrų šachmatų čempionatą laimėjo Aloyzas Kveinys (ELO koeficientas 2515). Paskutiniajame vienuoliktajame rate A.Kveinys nugalėjo Matą Narmontą (2376) ir, surinkęs 8,5 taško iš 11 galimų, puse taško aplenkė sidabrą iškovojusį Darių Zagorskį (2493) bei šį kartą bronzą pelniusį praėjusių metų šalies čempioną Šarūną Šulskį (2555). Galutinė rikiuotė: 1.A.Kveinys - 8,5 tšk.; 2. D.Zagorskis - 8; 3. Š.Šulskis - 8; 4. Gediminas Šarakauskas (2449) - 6; 5. Algimantas Butnorius (2442) - 5,5...

BURIAVIMAS.

Olandijoje pasibaigusioje tarptautinėje "Delta lloyd" buriavimo regatoje antrąją vietą "Laser Radial" klasėje užėmė Gintarė Volungevičiūtė. Finaliniame tryliktajame plaukime, kuriame startavo dešimt pajėgiausių buriuotojų, lietuvė suklydo ir finišavo tik devinta. Bendrojoje įskaitoje surinkusi 54 baudos balus lietuvė į priekį praleido tik nugalėtoja tapusią amerikietę Annos Tunnicliffe (33 baudos balai).

MARATONAS.

Otavos (Kanada) maratone 51 vietą absoliučioje įskaitoje (46-as tarp vyrų) finišavo Mindaugas Pukštas, 42 km 195 m įveikęs per 2.38:55. Maratono nugalėtoju tapo 37 metų Kenijos bėgikas Davidas Cheruiyotas (2.11:00), aplenkęs prizininkais tapusius tėvynainius Solomoną Millą (2.11:05) bei Francisą Boweną (2.12:22).

DVIRAČIŲ SPORTAS.

Prancūzijoje pasibaigusiose "Tour de l`Aude" daugiadienėse dviratininkių lenktynėse aštuonioliktąją vietą bendrojoje įskaitoje užėmė "Equipe Nurnberger Versicherung" komandai atstovaujanti Edita Pučinskaitė. Lietuvė lenktynių nugalėtojai Susannei Ljungskog iš Švedijos pralaimėjo 10,22 min.

* Estijoje vykusiose klasikinėse "SEB Tartu Grand Prix" dviratininkų lenktynėse ketvirtąją vietą užėmė "Ulan" komandos narys Simas Kondrotas. Lietuvos dviratininkas 187,5 km distancijoje finišavo kartu su lenktynių nugalėtoju latviu Aleksejumi Saramotinu bei prizininkais tapusiais estais - Janeku Tombaku bei Erkiu Putsepu.