2008 06 28 0:00

VIMBLDONAS.

Prestižiniame Vimbldono (Anglija) teniso turnyre (prizų fondas 11,812 mln. svarų) baigėsi vienetų varžybų antrojo rato mačai. Rusė Alla Kudriavceva netikėtai 6:2, 6:2 nugalėjo trečiąją turnyro raketę tautietę Mariją Šarapovą. Kitame etape nebežais ir amerikietis Andy Roddickas (6), kurį įveikė serbas Janko Tipsarevičius - 6:7 (5:7), 7:5, 6:4, 7:6 (7:4).

PAGALIAU.

Po dviejų pralaimėjimų (70:87 ir 92:110) trenerio Jono Kazlausko vadovaujamai Kinijos olimpinei vyrų krepšinio rinktinei, ten viešinti Roberto Giedraičio vadovaujama Lietuvos klubų rinktinė 106:90 įveikė vieną pajėgiausių Kinijos krepšinio lygos (CBA) "Liaoning" klubą. 22 taškus nugalėtojams pelnė Michailas Anisimovas, po 17 - Steponas Babrauskas ir Gintaras Leonavičius.

NAUJAS.

Lietuvos krepšinio lygos vicečempiono Vilniaus "Lietuvos ryto" komandos fizinio rengimo treneriu tapo Vidmantas Šlapokas. 57 metų joniškietis pastaruosius keturis sezonus tokias pat pareigas ėjo Brėmerhafeno "Eisbaren" (Vokietija) klube, kurio komandą treniruoja Šarūnas Sakalauskas. Iki tol du sezonus V.Šlapokas rengė Stambulo "Besiktas" (Turkija) krepšininkus, o dar anksčiau Reikjavike treniravo Islandijos lengvaatlečius.

KULTŪRIZMAS.

Graikijoje vykusiame NABBA pasaulio kultūrizmo čempionate Lietuvos atstovai pasiekė geriausią rezultatą per pastaruosius 14 metų - net keturi atletai pateko į finalus, kur sidabro medalį "Mis Figūra" kategorijoje iškovojo kaunietė Rūta Pažarauskaitė (treneriai Saulius ir Irina Misevičiai).

JAUNIAI.

Europos vaikinų krepšinio čempionatui Graikijoje (liepos 25 - rugpjūčio 3 d.) besirengianti Lietuvos jaunių (iki 18 metų) vaikinų rinktinė tradiciniame aštuonių ekipų turnyre Prancūzijoje iškovojo antrą pergalę iš eilės bei užsitikrino vietą pusfinalyje. Pirmajame keturių komandų grupės mače sutriuškinę (92:71) Izraelio bendraamžius, užvakar Vitoldo Masalskio auklėtiniai po pratęsimo 86:77 įveikė Kroatijos ekipą.