2008 08 07 0:00

PATEKO.

22-ejų Lietuvos tenisininkė Lina Stančiūtė (387) pateko į pagrindinį ITF serijos "Hechingen Ladies Open" turnyrą (prizų fondas 25 tūkst. JAV dolerių) Vokietijoje. Lemiamoje kvalifikacinių varžybų dvikovoje ji 6:1, 4:6, 6:3 įveikė devyniolikmetę prancūzę Kinnie Laisne (483). Pagrindinio turnyro pirmajame rate lietuvė susitiks su 20-mete lenke Anna Korzeniak (231).

SUKLUPO.

Aštuoniolikmetis Ričardas Berankis (476) pralaimėjo jau pirmąjį teniso turnyro "Levene, Gouldin&Thompson Tennis Challenger" (prizų fondas 50 tūkst. JAV dolerių) Bingamtone (JAV) mačą. Lietuvis 6:7 (5:7), 3:6 nusileido 25-erių amerikiečiui Toddui Widomui (275).

VIENINTELIS.

Vilniuje vykstančiame ITF serijos Prezidento taurės vyrų teniso turnyre vienetų varžybose iš lietuvių pirmąjį ratą įveikė vienintelis Gvidas Sabeckis (595). 24 metų lietuvis 7:5, 4:6, 6:0 įveikė lenką Mateuszą Szmigielį ir aštuntfinalyje vakar susitiko su 20-mečiu estu Jurgenu Zoppu (1045). Lietuvos tenisininkas 31-erių Danielis Lencina-Ribesas 4:6, 4:6 nusileido vokiečiui Marcui-Andre Stratlingui (596), o 18-metį Tadą Tarasevičių 7:5, 6:3 įveikė lenkas Marcinas Gawronas (591). Turnyro prizų fondas 10 tūkst. JAV dolerių.

IŠLIKO.

Aštuntą kartą šiemet paskelbtame Tarptautinės futbolo federacijų asociacijos pasaulio rinktinių reitinge Lietuvos vienuolikė, kaip ir prieš mėnesį, išliko 59-ojoje vietoje (520 tšk.). Dvi būsimosios Lietuvos komandos varžovės 2010 metų pasaulio futbolo čempionato Europos zonos septintojoje atrankos grupėje ir toliau lieka tarp dvidešimties pajėgiausių planetos komandų - į vienuoliktąją vietą iš dvyliktosios pakilusi Rumunija (1021 tšk.) ir į dvyliktąją poziciją iš dešimtosios nukritusi pasaulio vicečempionė Prancūzija (1012 tšk.). Į 34-ąją vietą iš 35-osios reitinge pakilo Serbija (749 tšk.). Žemiau už lietuvius rikiuojasi tik į 103-ąją poziciją iš 105-osios pakilusi Austrija (349 tšk.) bei 196-ojoje vietoje esanti Farerų salų (12 tšk.) komanda. Latvija (484 tšk.) per mėnesį pakilo viena pozicija ir yra 65-a, Estija (256 tšk.) prarado vieną vietą ir vėl yra 121-a. Reitingo lyderė išlieka Europos čempionė Ispanija (1557 tšk.). Į antrąją vietą iš trečiosios pakilo Europos vicečempionė Vokietija (1343 tšk.), laipteliu žemyn nustumdama pasaulio čempionę Italiją (1320 tšk.).