2008 09 08 0:00

ĖJIMAS.

Druskininkuose vykusiose XVI tarptautinėse sportinio ėjimo varžybose pergales pagrindinėje 10 km distancijoje iškovojo Sonata Milušauskaitė (45:32) ir baltarusis Denisas Simanovičius (40:55).

LIEKA.

Martynas Andriuškevičius dar sezoną lieka Alikantės "Lucentum" (Ispanija) gretose. Su šia komanda 22 metų 218 cm ūgio lietuvis antrojoje Ispanijos lygoje rungtyniavo ir praėjusį sezoną. LEB krepšinio pirmenybėse M. Andriuškevičius vidutiniškai per rungtynes žaidė 13 minučių ir pelnė 5,6 taško.

TRIJULĖS.

Las Vegase (JAV) apgynę trijulių pasaulio čempionų titulą Lietuvos krepšininkai - Mindaugas Budzinauskas, Mykolas Jasaitis, Rytis Pulkauninkas ir Darius Čiūta - Rusijos sostinėje vykusiame tarptautiniame trijulių turnyre "Moscow Open" liko ketvirti. Šeštadienį mače dėl trečiosios vietos Lietuvos komanda 17:21 nusileido Slovėnijos ekipai.

TENISAS.

Atvirojo JAV teniso čempionato Niujorke moterų vienetų finale vakar susikovė serbė Jelena Jankovič (2), pusfinalyje 6:4, 6:4 nugalėjusi Pekino žaidynių čempionę Jeleną Dementjevą (5), ir amerikietė Serena Williams (4), išvakarėse 6:3, 6:2 eliminavusi Pekino žaidynių vicečempionę Dinarą Safiną (6) iš Rusijos. Šiandien vyrų vienetų finale susikaus penktojo titulo siekiantis šveicaras Roger Federeris (2) ir pajėgiausias planetos žaidėjas ispanas Rafaelis Nadalis (1).