2008 09 20 0:00

RANKINIS.

2009 metų Lietuvos Didžiosios vyrų rankinio taurės turnyre staigmena - Šiaulių "Universiteto" rankininkai namie 28:24 (12:14) nugalėjo šalies čempioną Kauno "Granitą-Karį". 7 įvarčius nugalėtojams pelnė Nedas Jarašiūnas, 5 - Saulius Bernikas, po 4 - Arūnas Balčiūnas ir Artūras Balčiūnas. Kauno ekipoje išsiskyrė Aidenas Malašinskas (7 įvarčiai) ir Tomas Kraucevičius (6). Atsakomasis mačas įvyks šiandien.

DVIRAČIAI.

Italijoje vykstančių daugiadienių dviratininkių lenktynių ("Giro della Toscana Int. Femminile - Memorial Michela Fanini") trečiajame etape devinta finišavo bei į trečiąją vietą iš tryliktosios bendrojoje įskaitoje pakilo "Equipe Nurnberger Versicherung" komandos narė Edita Pučinskaitė. Lenktynių lyderė tebėra vokietė Judith Arndt, kuriai E.Pučinskaitė, kaip ir antrojoje pozicijoje esanti šveicarė Nicole Brandli, pralaimi 27 sekundes.

ŠACHMATAI.

Anglijoje pasibaigusiose Europos Sąjungos (ES) šachmatų pirmenybėse 6,5 taško iš 10 galimų surinkęs Šarūnas Šulskis (ELO koeficientas 2562) užėmė 20-ąją vietą. Lietuvis laimėjo penkias partijas, triskart sužaidė lygiosiomis du sykius pralaimėjo. Čempionato nugalėtoju (7 taškai iš 10 galimų) tapo olandas Janas Werle (2591).

TENISAS.

WTA serijos "Toray Pan Pacific Open" moterų teniso turnyre Tokijuje (Japonija) penktadienį sužaisti du ketvirtfinalio mačai, kuriuose pergales iškovojo dvi rusės. Svetlana Kuznecova (5) nugalėjo favoritę serbę Jeleną Jankovič - 2:6, 7:5, 7:5 , o Nadežda Petrova eliminavo lenkę Agnieszką Radwanską (6) - 6:3, 6:0. Turnyro prizų fondas - 1,34 mln. JAV dolerių, nugalėtojai atiteks beveik 197 tūkst. dolerių čekis.

* Pergalių seriją ITF serijos vyrų teniso turnyre Ruandoje tęsia 24-erių antruoju skirstytas Gvidas Sabeckis (662). Ketvirtfinalyje lietuviui buvo įskaityta pergalė prieš 26 metų septintuoju skirstytą Mohammedą Mohazebnią (1109) iš Irano, kuris, pralaimėdamas 3:6, 0:2, dėl traumos atsisakė toliau žaisti. Pusfinalyje G.Sabeckio varžovas - devyniolikmetis Tomeras Hodorovas (1888) iš Izraelio. Dvejetų varžybose favoritais laikomi G.Sabeckis ir 22-ejų rumunas Bogdanas-Victoras Leonte pusfinalyje 6:4, 6:2 nugalėjo Nigerijos tenisininkus Sunday Emmanuelį bei Candy Idoko ir pateko į finalą. Turnyro prizų fondas 10 tūkst. JAV dolerių.

ŠAŠKĖS.

Europos studentų šimtalangių šaškių čempionate Varšuvoje (Lenkija) antrąją vietą penkių merginų turnyre su 7 taškais iš 14 galimų užima Ieva Bužinskaitė (koeficientas 1942).