2008 09 22 0:00

TENISAS.

24-erių metų Gvidas Sabeckis (662) poroje su rumunu Bogdanu Victoru Leonte laimėjo ITF serijos vyrų teniso dvejetų turnyrą Ruandoje. Ir į vienetų finalą iškopusiam lietuviui, deja, nepavyko iškovoti dar vieno nugalėtojo titulo - jis 3:6, 0:6 pralaimėjo bendraamžiui vokiečiui Andre Begemannui (677). Turnyro Ruandoje prizų fondą sudarė 10 tūkst. JAV dolerių.

* Pekino olimpinių žaidynių vicečempionė rusė Dinara Safina (4) sekmadienį Japonijos sostinėje Tokijuje laimėjo WTA serijos "Toray Pan Pacific Open" moterų teniso turnyrą. Finale ji 6:1, 6:3 nugalėjo tautietę Svetlaną Kuznecovą (5). Tokijo teniso turnyro prizų fondą sudarė 1,34 mln. JAV dolerių, o nugalėtojai atiteko beveik 197 tūkst. dolerių čekis. Dvejetų turnyro nugalėtojomis tapo amerikietė Vania King ir rusė Nadia Petrova, finale 6:1, 6:4 nugalėjusios amerikietę Lisą Raymond ir australę Samanthą Stosur.

BEISBOLAS.

Belgijoje vykusiame Europos beisbolo taurės atrankos turnyre Kauno "Lituanica" iškovojo vieną pergalę, patyrė tris pralaimėjimus ir liko paskutinė. Šeštadienį kauniečiai žaidė dvejas rungtynes su Belgijos pirmenybių nugalėtoja Antverpeno "Royal Greys" komanda ir pasidalijo po pergalę: pirmąjį susitikimą 2:0 laimėjo "Lituanica", antrąjį 11:1 - šeimininkai. Sekmadienį lemiamoje dvikovoje dėl vienintelio kelialapio į 2009 metų Europos taurės pagrindinį dvylikos ekipų turnyrą "Royal Greys" klubas žaidė su Šveicarijos čempione Berno "Cardinals" ekipa, kuriai "Lituanica" dusyk pralaimėjo - 1:6 ir 2:6.

DVIRAČIAI.

63-ią kartą Ispanijoje vykstančių prestižinių daugiadienių "Vuelta a Espana" dviratininkų lenktynių dvidešimtajame etape "Astana" komandos narys Tomas Vaitkus užėmė 73-ą vietą. Bendrojoje lenktynių įskaitoje lietuvis iš 97-osios pozicijos pakilo į 95-ąją ir nuo lyderio ispano Alberto Contadoro Velasco atsiliko jau 2 valandom ir devyniom su puse minutės.

* Ketvirtąją vietą Italijoje vykstančiose daugiadienėse dviratininkių lenktynėse ("Giro della Toscana Int. Femminile - Memorial Michela Fanini") užima "Equipe Nurnberger Versicherung" komandos narė Edita Pučinskaitė. Lietuvos dviratininkė bendrojoje įskaitoje 27 sekundes pralaimi lenktynių lyderei vokietei Judith Arndt.

RANKINIS.

Šeštadienį sužaistos dar dvejos septynių komandų Lietuvos moterų rankinio lygos čempionato rungtynės. Pergalingai pirmenybes pradėjo šalies čempionės Vilniaus VPU "Šviesos-Eglės" rankininkės, svečiuose 37:23 (18:9) nugalėjusios pirmenybių debiutantę Kauno rajono "HC Garliava-SM" ekipą. Kitose šeštadienio rungtynėse Panevėžio "AsT-KKSC" septyniukė išvykoje 38:29 (15:17) įveikė Utenos KKSC klubą.