2008 09 24 0:00

AUTOKROSAS.

Europos automobilių kroso čempionato dešimtajame etape Italijoje ketvirtąją vietą užėmė ir, likus vienam etapui iki pirmenybių pabaigos, antrus metus iš eilės čempiono titulą užsitikrino Šakių TSK lenktynininkas Nerijus Naujokaitis. Priešpaskutiniojo etapo lenktynėse Italijoje lietuvis finišavo ketvirtas ir, surinkęs 153 taškus, tapo nebepavejamas varžovams.

TENISAS.

Deviso taurės - pasaulio vyrų teniso komandinių pirmenybių finale lapkričio 21-23 dienomis žais Argentinos ir Ispanijos rinktinės. Pusfinalyje argentiniečiai namie 3:2 nugalėjo Rusijos tenisininkus bei šių varžybų istorijoje namie iškovojo 13 pergalę iš eilės. Ispanai 4:1 įveikė nugalėtojų titulą gynusius JAV tenisininkus ir finale žais šeštą kartą.

LEDO RITULYS.

Atvirosiose 2008-2009 metų sezono aštuonių komandų Latvijos ledo ritulio pirmenybėse pirmą pergalę iškovojo Elektrėnų "Energija", ji svečiuose 7:4 (3:0, 2:3, 2:1) nugalėjo Rygos "Prizma-Hanza" ekipą. Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Martynas Šlikas bei Jevgenijus Čugajus, po vieną - Karolis Šlikas, Algimantas Visockas ir Mindaugas Kieras. Po šios pergalės "Energija" turėdama 3 taškus pakilo į ketvirtąją vietą.

IRKLAVIMAS.

Pasaulio studentų baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Serbijoje lietuviams atiteko keturi medaliai. Kanojininkas Jevgenijus Šuklinas tapo vienviečių čempionu 1000 m distancijoje, o plaukdamas 500 m nuotolį pelnė sidabro medalį. Vienviečių baidarių varžybose 1000 m distancijoje antrąją vietą užėmė Ričardas Nekriošius. Dviviečių kanojų 500 m nuotolyje olimpiečiai Raimundas Labuckas ir Tomas Gadeikis iškovojo bronzos medalius.

DVIRAČIAI.

Sekmadienį Ispanijoje pasibaigusiose 63-iosiose prestižinėse daugiadienėse "Vuelta a Espana" dviratininkų lenktynėse "Astana" komandos narys Tomas Vaitkus užėmė 87-ą vietą. Bendrojoje lenktynių įskaitoje T.Vaitkus nuo nugalėtoju tapusio ispano Alberto Contadoro Velasco atsiliko 2 valandomis ir 9 su puse minutės.

* Italijoje pasibaigusiose daugiadienėse dviratininkių lenktynėse ("Giro della Toscana Int. Femminile - Memorial Michela Fanini") penktąją vietą užėmė "Equipe Nurnberger Versicherung" komandos narė Edita Pučinskaitė. Lietuvos dviratininkė galutinėje įskaitoje 1 minutę ir 40 sekundžių pralaimėjo lenktynių nugalėtojai vokietei Judith Arndt.

BURTAI.

Vakar ištraukti Lietuvos didžiosios vyrų rankinio taurės turnyro pusfinalio burtai, keturias komandas suskirstę poromis. Gruodžio 13 dieną sostinėje bei 14 dieną išvykoje Vilniaus "HC Vilnius" žais su Šiaulių "Universiteto" rankininkais, o Kauno "Lūšis-Sanistal" namie bei svečiuose išmėgins jėgas dviejuose mačuose su Varėnos "Ūlos" komanda.